Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is sokkal szimpatikusab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is sokkal szimpatikusabb egy olyan lány aki ért a gyerekekhez?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy másnak mennyire szimpatikus ha a lány akivel randizgatsz vagy a kiszemelted jól bánik gyerekekkel.

Még csak 23 vagyok és lehet, hogy csak ilyen evolúciós bekódolás de engem szörnyen beindít illetve nagyon tetszik ha egy lány olyan mint ami az első mondatba leírt, ha "ért" a gyerekhez?

Más is van így vele?



2016. jún. 26. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 19 évesen hihetetlenül imponál, ha egy pasi szereti az állatokat és jól bánik a gyerekekkel.
2016. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na és csak az állatokkal vagyok jó l, van is két kutyám de vahogy a kisgyerekekkel nem jövök ki... nem zavarnak és néha írtó aranyosak csak nem tudom,hogy hogyan kell velük bánni
2016. jún. 26. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már elmúltam 30, de nem tudom, hogy mennyire értek a gyerekekhez, mivel soha nem voltak kisgyerekek úgy igazán a közelemben, hogy én foglalkozhattam volna velük. Unokatesóim közül a fiatalabbakhoz tartozom, többen vannak nálam idősebbek, öcsém van, még nem vagyok nagynéni, gyerekkori barátaim sincsenek, mivel nem voltam népszerű gyerek, vagy csúfoltak, vagy levegőnek néztek, csak felnőttkori barátaim vannak, és egyikük sem a közelemben él, így a kisgyerekeseknek is csak neten látom a gyerekfotókat, keresztanyuka sem vagyok. Úgyhogy így hátrányban vagyok azokkal szemben, akiknek jobban van lehetőségük kisgyerekek közelében lenni.

Csak annyit tudok, hogy jobb szülő akarok lenni, mint a felmenőim. De még nem volt alkalmam kipróbálni magam ezen a téren.

2016. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpatikus.
2016. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!