Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vonzódnak jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vonzódnak jobban a nagy gyerekekhez, mint az önellátó pasikhoz?

Figyelt kérdés

Legjobb haverommal beszéltem nemrég telefonon, és mondta, hogy együtt vettek ki albérletet közös ismerősünkkel, akit az egyetemen ismertünk meg.

Én is laktam vele együtt a koliban fél évig, nekem mondjuk annyi elég volt.


Kezdjük ott, hogy egy rántottát nem tud magának megcsinálni, és ha nem járt volna haza minden héten, szerintem tiszta ruhája se igen lett volna, mert az automata mosógépet nem tudja kezelni.

Volt, hogy a mosogatásra úgy kellett ráparancsoljak, mert inkább hozott be több evőeszközt, de ő utál mosogatni, mert az amúgy is csaj munka. (Nem vicc, az öltönycipőjét anno hazavitte, hogy majd a barátnője kifényesíti, ő nem mocskolja be vele a kezét.)

Valahogy mégis ha szétmennek az aktuális párjával, rögtön 2-3 nap múlva megint együtt van egy nővel, aki majd elolvad érte.

Most haver elmondta, hogy a barátnője csinál mindent, az takarít az ő szobájukban (haver persze megcsinálja magának minden fintorgás nélkül, ahogy én is el tudom látni magam), a csaj mos, mosogat, tisztítja a srác cipőjét, eközben ugye ő vagy a gép előtt kockul, vagy az ágyon pihenget. (Jó, mindhárman informatikus végezettségűek vagyunk, és hát szakma, de akkor is, nem a gép előtt kell leélni az életet.)

És akkor ezek után még ugye elvárja a csajtól, hogy miután mindent elvégzett, még őt is elégítse ki este vagy amikor éppen neki szüksége van rá. És amit nem értek, hogy ebben eddig minden nő meg akart felelni neki, ő füttyentett, és a csajok ugrottak is.


Ellenben ugye itt vagyok én, meg haver is, mind a ketten önellátóak vagyunk, megfőzünk magunkra, kimossuk a ruháinkat, takarítunk, sőt, én az ingeimet sem vagyok rest bevasalni, mégsem jutunk előre a párkapcsolatok terén.

Pedig én otthon is azt tanultam, az volt a példa, hogy a férfinek is ki kell vennie a részét a házimunkából, ha nem egy leharcolt, kifáradt nő mellé szeretne lefeküdni este. Meg én nem is tudnék úgy nyugodtan ülni a TV vagy a gép előtt, hogy a párom közben halálra dolgozza magát a házimunkában. (Ha munka van a gépnél, az más téma ugye, de most nem ez a lényeg, hanem amikor én is ráérek!). Továbbá ha hamarabb vége a házimunkának, több idő jut egymásra vagy közös programokra is.


Lehet a mi felfogásunkkal van baj, de én is és haver is így gondolkozunk, és így is keresünk partnert. Csak ugye elég kevés sikerrel.

Az említett ismerősünkre meg ragadnak a nők, és volt már példa, hogy egymással versenyeztek érte. (Megjegyzem többnyire mesterképzős mérnök, orvostanhallgató és jogász csajok is.) o.O


Főleg nők véleménye érdekelne, hogy miért vonzóbb számotokra az ismerősünk temperamentuma, mint ami nekem és havernak van?


28/F



2016. júl. 3. 17:18
1 2
 11/17 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Mert mondjuk a társadalom azt szajkózza, hogy a nőnek gondoskodónak kell lennie? Szerintem ha valaki ebben nő fel kislány kora óta elég erősen befolyásolhatja azt, milyen párt keres, vagy hogy mit talál "normálisnak".

Nekem is vannak olyan barátnőim, akik valamiért az életképtelen pasikat preferálják, nekem mondjuk eszem ágában sincs egyiknek se az anyját játszani.

2016. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

És téged kérdező - ez annyira bánt, hogy a kérdést ki is emelned.

Miért érdekel más ember élete? Tegyél érte, hogy a tied jobb legyen, nem a máséval kell foglalkoznod.

Amúgy szokj hozzá: az élet nem az igazságról szól, mert az nimcs!

2016. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Saját bőrömön tapasztalom, hogy az életben nem az számít, milyen vagy és mit tudsz, csak az, hogy hogyan adod elő magad és mit tudsz elhitetni másokkal.

Ez a gyökér előadja hogy ő az isten és el is hiszik neki az agyatlan nők. Az meg hogy valaki jogász meg orvos nem jelenti, hogy átlát ezeken.

2016. júl. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet ok jobban kijonnek. Nem tudhatod.
2016. júl. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a srác jó érzékkel talál rá a szeretetéhes, hülye nőkre, akiknek aztán jó szöveggel előad valamit, és pár hónapig elvannak. Azért a leírásod alapján nem hosszútávú kapcsolatokról beszélünk, hisz úgy írtad cserélődnek. Egy pár hónapra meg bármelyik csaj benézheti, aki meg évekig hajlandó a csicskája lenni, az meg is érdemli. Számomra ennél kevesebb visszataszító viselkedés van, az én barátom segít nekem, együtt szoktuk csinálni a házi munkát.

25L

2016. júl. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A leghosszabb kapcsolata talán 2 és fél év volt. De mikor engem próbált "tanítani", hogyan legyek igazi férfi, mint ő, akkor az volt a jelmondata, hogy ne én legyek először szerelmes. Ha beleszeretek a nőbe, akkor elvesztettem a háborút. Ha a nő szeret belém, akkor meg bármit megtehetek vele.

És ahogy nézem ő erre játszik. Minden nő odavan érte, akivel hosszabban együtt van, amelyik meg nem fogad neki szót, azt lekoptatja pár nap alatt.


Haver szerint a jelenlegi csaj is kezd kicsit ráunni, s mikor ezt szóvá tette, ez a hímtag csak annyit mondott neki: "Ha nem tetszik valami, ott az ajtó! Tudd hol a helyed asszony vagy mehetsz." A csaj persze egyből könnyes szemmel borult a nyakába, hogy nem úgy értette, bocsásson meg.

Havernak meg jött ki a szeme, mint a csigának kb.


De ez van.

2016. júl. 11. 09:48
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát hallod - miért nem állsz le ezzel?

A saját jó tulajdonságaidra gyúrjál jobban és ha teheted, készíts videókat (amolyan Vlogról lenne szó) magadról (egy pillanatra se említsd meg benne a kérdésedben szereplő ipsét, mert ez TE rólad szól) és küldd el véleményezésre másoknak. Ez csak egy tanács, hogyan tudnál fejlődni.

(igaz, magadat is kritizálhatod, de más ember szemszögéből is érdemes megvizsgálni).

2016. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!