Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hostess lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hostess lányok! Ti hogyan reagálnátok, ha egy teljesen átlagos srác azt mondaná nektek, odamenne hozzátok munka közben (vagy ti szolitjatok le), hogy menjetek el vele egy randira?

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 21:49
1 2
 11/12 Gábor19... ***** válasza:

8# milyen termékkel dolgozol? Mert engem 90%ban békén hagynak a hostess lányok.

10es ez tetszett:DD

2016. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

". De pár nap után beleunsz, hogy egyesek azt hiszik, szabad prédának dobtak oda kanos pasiknak. Hát nem! "


Hát pedig a szomorú valóság h DE. Vajon miért néz ki minden hostess 10/9 v 10/10 és a ruhájuk általában miért kihívó? V ha üzleti esemény akkoris extra nőies.

Még nem láttam olyan hostesst aki az eszével v a bődületes szaktudásával akart megszólítani. Üzleti eseményen 61 éves orvosoknak miért pakolnak ki nővérke ruhás hostesseket? V a latex ruhás hostessek egy csomó technológiai kiállításon, ahova főleg azért valljuk be szakemberek járnak, nem a csőcselék?

Vajon az egyetemista szemüveges, pulcsis pattanásos lányt miért nem veszik fel hostessnek?

És hasonló kérdések.

Jobb felismerni ha egy adott munkakörben jelen van a szexizmus, sőt ez a munkakör tulajdonképp erre épül.

Én rendkívül elítélem h a férfiak agyát a reklámokban jó nőkkel mossák és a vacak terméket jó nőkkel adják el. Hostessnek állni majdnem olyan mint prostituáltnak csak a pénz kevesebb, és a stricid nem egy kigyúrt állat hanem egy cég. De ugyanúgy a testeddel keresed a pénzt mint ők.

2017. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!