Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jöjjek össze a sráccal, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze a sráccal, ha ő nagyon romantikus típus, de én nem?

Figyelt kérdés
Tudok szeretni valakit nagyon is, de sosem szerettem a nyálas dolgokat, nem igénylem a viragcsokrokat meg a csokit sem, mindig kellemetlenül éreztem magam, ha kaptam, és a szexben is vadulni szeretek. A srác nagyon cuki, de ő ez a tipikus hősszerelmes, szerintetek működne? Nagyon tetszik nekem.
2016. júl. 4. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Friendzone gyanús a srác, tudod kérdező, aki sehova semmit sem d.g...
2016. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Döntésképtelenség tetőpontja
2016. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed alapján a srác máris a barátzónában van nálad, csak még te sem tudsz róla... onnantól, hogy úgy fogalmaztál: "cuki" - na ez mindent eldöntött. A nő azt a pasit, akivel dugni akar még a szex önfeledt hevében sem szólítja véletlenül sem cukinak.


RIP egy újabb versenyző

2016. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
3-asnak igaza van, a lányok cuki sráccal nem szoktak összejönni, sőt sokszor emberszámba sem veszik őket...
2016. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy ennyire különböztök, akkor miért akarnál összejönni vele? Akkor már inkább ne folytassátok ezt az egészet, az, hogy tetszik neked, még nem jelenti azt, hogy illetek is egymáshoz. Mondjuk az is kérdés, hogy mennyire ismered őt. Egyébként meg attól, hogy valaki hősszerelmes típus, még lehet vad a szexben.
2016. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem barátzona, n
2016. júl. 4. 21:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem baratzona, nagyon bejön a srác. :P
2016. júl. 4. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Tennék fel én is egy kérdést, talán világosabb lesz.


Jöjjek össze valakivel, ha ő lány, de én nem?

2016. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kislány vagy még ehhez, hány éves vagy 15 ? még nem vagy tisztába dolgokkal addig ne nagyon erőltesd a témát, h itt kell ilyet kérdezni másoktol és nem magadtól..

a következő kérdésed majd az lesz h teherbe estél mit csinálj?

2016. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!