Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten, akik jók vagytok ismerkedésbe nőknél, leirhatnátok hogy csináljátok, hogy tanulni lehessen?

Figyelt kérdés

Jöhet mindenféle tapasztalat, vélemény hogy cserkésztek be egy nőt, mennyi idő, mennyit beszéltek, s milyen stilusban, mi az ami számit.

Úgygondolom nem mindenkinek adatik meg ez a lehetőség, mert elég talpraesettnek is kell lenni hozzá, na meg alapból kell rendelkezni tapasztalattal. Van egyáltalán értelme társkeresőzni ?


2016. júl. 5. 11:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
A csajozásra születni kell.
2016. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok fent társkeresőn, de általában úgy alakult, akár itt, akár más fórumon, hogy egy válasz, téma kapcsán elkezdtünk beszélgetni. Kiveséztük a dolgot és ha a nő is elég intelligens, viszi ő is tovább a szálat, én reagálok rá, majd közben én is hozk egy szálat és ő is. Magyarul fűződik tovább a beszélgetés, rég rossz, ha azon kell gondolkodni, hogy miről beszélgessünk, milyen kérdéseket tegyünk fel. A jó ismerkedés olajozottan megy, ehhez két hasonló mentalitású, lelkivilágú, szocializáltságú emberre van szükség. A tőmondatos nők más világ, olyankor hagyom is rögtön az egészet a fenébe. Fontos, hogy ne kezdj el nyalizni, főleg ha nem is láttad még, mert egy kiéhezett béta srác képe fog kirajzolódni előtte, aki örül, hogy puncissal trécselhet. Legyél kedves, de picit távolságtartó, kimért, viszont poénkodj nyugodtan. Azért fontos ez, mert ha nem mennek át a poénjaid neki, akkor nem őt keresed. Javaslom, kerüld a társkeresőket, az itteni fórum klasszisokkal jobb ismerkedni, vagy más fórum oldalak, ahol nem húspiac szerűen működnek a dolgok, hanem bármiféle vizuális élmény nélkül szimpatikussá válhat valaki.
2016. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
Ha tetszel nekik, mindegy mit írsz, kelleni fogsz.
2016. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

1. Rendes képek magadról. A fő képed egy olyan portrékép, amin rendesen látszik a fejed válltól felfelé. A többi képed is normális, átlagos, ezen kívül legyenek képeid más nőkkel. Pl nekem társkeresőn 6 képem van fent. A portrékép mellett egy olyan amin kutyával vagyok, egy olyan amin egy társaságban iszom (de úgy hogy csak én látszódom) és 3 kép, amiken 3 különböző szép lánnyal vagyok.


2. A profilleírásban úgy 3 mondat van magamról írva, azok is tömör, szolid, egyszerű infók. "Elég magas, szőke hosszúkás hajú, vállas, XX éves srác vagyok. X helyről keresek embert, mert a távkapcsolatot hülyeségnek tartom. Azért van ilyen frizurám amilyen, mert utálom azt a katonás/rövid/felnyírt frizurát ami a legtöbb srácnak van" -KB ennyi, bár most nem szó szerint idéztem.


3. Amikor írsz, ne valami kisregényt írj és ne is interjúztatóan kérdezgess, hanem egy KIJELENTÉST, ami elindít egy beszélgetést.

ROSSZ:

A, Szia! Szeretnélek megismerni. bla-bla-bla-bla sok-sok soron és mondaton keresztül

B, Szia! Hogy vagy? :)

JÓ:

Szia! Hagy találjam ki, a munkád során biztos emberekkel foglalkozol :)


4. Ne szarakodj sokáig. Néhány tucat üzenetváltás és pár nap után mondd, hogy menjetek át facebookra, mert az a bizalom jele ha már eláruljátok egymásnak a neveteket + face-en többet vagytok fent, mint a társkeresőn.


5. Egy-két nap facebookos beszélgetés után kérj randit. Átlagosan 3-5 napot kellene beszélgetnetek, mielőtt randira hívod őt. NE használd a randi/randevú szót.


6. Mondj magadról érdekes, izgalmas dolgokat, ne pedig unalmasakat. A munkádról/sulidról (hacsak az nem valami elképesztően izgalmas úgy általában az emberek szemében), ne sokat beszélj.

2016. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

Utolsóhoz:

Ha tűzoltó/zenész/vízimentő/DJ/hivatásos focista vagy, akkor beszélj kicsit többet a munkádról.

Ha hentes/bankár/informatikus/könyvelő/jogász vagy, akkor ne sokat beszélj a munkádról az említés szintjénél jobban, hacsak nem mutat hosszú távú őszinte érdeklődést iránta véletlenül.

Remélem ezekből a példákból értitek, hogy a nők szemében mi számít izgalmas és mi unalmas munkának.


Hirtelen ezek jutottak eszembe

2016. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2%

Egy előző kérdésnél már hozzászóltam, ott pont ezt kérdezték, ide is beírom.


Fenn vagyok pár társkeresőn.

Tudom nem jó dolog a pénzzel vagánykodni, de ha van, akkor van.

van néhány képem, mikor a garázsban vagyok és a kocsikban ülök, vagy a medencénél a haverokkal hülyéskedünk, meg van egy tuti, amit aduásznak tartok, és végső esetben küldöm el.

Egy fullos fürdőszoba, gránittal beburkolva, hatalmas jakuzzi, és itt egy félmeztelen fotó, törölközővel.

Akármelyik társkeresőn elküldtem ezeket a képeket, írnom sem kellett, másnapra jött vagy 50-60 levelem mindig.


Amúgy általában ezt szoktam írni.

Van egy zsír új slk mercim, egy jó nagy medencém, és egy frankó jakuzzim, és nagy kolbászom.

Ezekbe ebben a sorrendben bele is ülhetnél.

Kitalálhatod:)


Én így szoktam.

De van még rengeteg ember, aki hasonlóan csinálja, őket látod a jobbnál jobb nőkkel, és ők szoktak sztorizgatni a konditermekben, kávézókban, pubokban, hogy este vagy hétvégén milyen csajjal voltak.

De ehhez kell nem is kevés pénz.

2016. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4-es szerintem jókat írt. nem bonyolultak a nők. valahol egyszerűbbek mint a férfiak, de sok férfi még sem érti őket.
2016. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát alapvetően én könnyen ismerkedő ember vagyok, de a személyes ismerkedést jobban szeretem, mint a netes változatot, hogy miért most abba nem megyek bele, de mostanában belekerültem abba, hogy a netes maradt.


Az a legrosszabb benne szerintem, hogy borzasztó random, hogy kibe kerülsz bele és szar a hatásfoka, ha a sikert nézzük, mint tényezőt.Mivel ha IRL csinálod, ott elég valószínű, hogy azonos érdeklődésetek van, mert másképp nem lennétek ugyanazon a helyen.


Én pl. tindereztem ami egy szutyok szar sajnos tele vanbuta libákkal. Nemtom a napi hány match számít jónak, mondjuk rohadtul nem érdekel, nem vagyok egy mai értelemben vett "álompasi" a hosszú haj és északi megjelenésemmel pedig alapvetően nem nézek ki rosszul.


Alapvetően én felmérem a helyzetet mielőtt ráírok valakire. A matchaimnek ez úgy az 5-10%-a kb. Nyilván megnézem a képeit próbálok róla leszűrni dolgokat és az accounthoz hozzárendelt dolgokat és végigcheckolni. Instagram ésatöbbi. Ha feccölsz energiát abba, hogy valami képed legyen a lányról és úgy írsz rá sokkalta személyesebb élmény számára mintsem egy random bemutatkozó szöveg. Számomra ez azért fontos, mert próbálom pótolni mindazt, ami egy személyes ismerkedésnél sokszor triviális vagy kb. rögtön kiderül.


Aztán amikor eljutok az üzenetig az általában abból tevődik össze, hogy a lány szimpi, tetszik a stílusa vagy amit hobbinak csinál az tök érdekes számomra, szóval abból amit azelőtt összegyűjtöttem, mint infot. Mindenképp kell valami személyes benyomást írni róla és nem csak a külsejét dícsérni, hogy b+ tetszel ezé' ismerkedjünk.


Na most, hogy ez miért fontos : Az, hogy a csaj szép az adott. Neked tetszik, ezért írsz rá alapvetően és ezzel ő is tisztában van és semmi értéket nem képvisel, hogy miképp veri vissza a fényt és ezzel ő is tisztában van. (A buta libák nem, de gondolom nem dugásra mész ott nyilván másképp fogsz nekiindulni.) Kezdésként sose dícsértem lányt úgy, hogy jajjdeszép vagy meg gyönyörű, hanem a stílusát vagy más személyes dolgát, pl. hogy milyen szépen rajzol amelett, hogy szimpi nekem külsőre és xy ok miatt szívesen eldumálnék vele, ha van rá igény.


Kb. mindig kapok választ és beszélgetek is velük. Van akinél hamar kifullad, mert látszik hogy közünk nincs egymáshoz. Szokj hozzá ez a sűrűbb része. Mindössze 6 csajjal találkoztam élőben azok közül akiket a neten ismertem meg, azt szerintem bőven lehet amögé a 6-os mögé egy 0-át is tenni.


Ja és minnél előbb próbálj rendes találkozót lebeszélni, ne mindent a fb chaten lőjetek le.

2016. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

Jézusom :D


Ha kellesz a nőnek/lánynak veled marad, ha meg nem elszalad, ennyit kell csak tudni az egészről.

2016. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9:

Szóval nem lehet megtanulni azt hogy hogyan kell érdeklődést és vonzalmat kelteni a nőkben?


Én azért nem hiszek abban amit mondasz, mert 20 éves koromig szűz voltam, az azóta eltelt 3 évben pedig annyi lánnyal feküdtem le, amit még éppen meg tudok számolni az összes kéz- és lábamujját használva. Mindezt úgy, hogy olyan dolgokat kezdtem csinálni a csajozásban, amiket régen nem csináltam.


Vannak barátaim akik tényleg csajozógépnek születtek és már 14 évesen a puniban fürödtek, de ha valaki esetleg mégsem, az is tanulhat dolgokat, amik segítenek neki a csajozásban.

2016. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!