Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten, akik jók vagytok ismerkedésbe nőknél, leirhatnátok hogy csináljátok, hogy tanulni lehessen?

Figyelt kérdés

Jöhet mindenféle tapasztalat, vélemény hogy cserkésztek be egy nőt, mennyi idő, mennyit beszéltek, s milyen stilusban, mi az ami számit.

Úgygondolom nem mindenkinek adatik meg ez a lehetőség, mert elég talpraesettnek is kell lenni hozzá, na meg alapból kell rendelkezni tapasztalattal. Van egyáltalán értelme társkeresőzni ?


2016. júl. 5. 11:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jókat írtak eddig. Amit fontos kiemelni, hogy az elején kell valami, amivel felkelted a lány érdeklődését. Hogy ez a kinézeted, valamilyen extrém hobbid/a munkád, esetleg a pénzed, szinte mindegy. Mindenesetre kell, különben el fogsz veszni a nőre vágyó hímek tengerében.
2016. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
hmmm Ez mind nagyon jó amiket irtatok, igazán hasznos Köszi!
2016. júl. 5. 12:59
 13/20 anonim ***** válasza:

#6 aki párkeresőn a pénzével villog,az számomra taszító.Nem értem miért v büszke arra h a nők a pénzedre buknak.Nem az lenne a lényeg h magadért szeressenek meg? Ki nem xarja le a jakuzzit meg az új autót ha az illető emberileg v intelligenciaügyileg nincs a helyzet magaslatán?

De h a kérdésre is reagáljak,közös kapcsolódási pontok keresése,érdeklődj sokat,ne csak magadat "fényezd",nem kell nyalizni,bókolni egy idegennek és csak olyantól kérj találkozót akit tényleg érdekesnek tartasz,akivel jókat és gördülékenyen beszélgetsz,ez cset alatt is könnyen kiderül.És ne tűnj olyannak,aki görcsösen akar csajozni,csak lazán.Tudom ez nem egyszerű,de gyakorlat teszi a mestert.

2016. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13:

Én a 4-5-ös válaszoló vagyok.


Én totálisan más módszert alkalmazok arra hogy nőt szerezzek, mint a 6-os. (Ez a 4-es válaszból eléggé látszik) De férfiként tudom hogy végül úgy is csak az számít, hogy szereztél-e nőt magadnak vagy nem. Semmi bajom azzal ha valaki máshogy csinálja a dolgokat. A végén úgy is boldog lesz, mert összejött neki a nő. Ennyi.

2016. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13: én ugyan nem csinálom ezt, de miért lenne emberileg vagy intelligenciaügyileg nulla, akinek pénze van? Sem a személyiségeddel, sem az intelligenciáddal soha az életben nem fogod tudni felkelteni egyetlen egy lány érdeklődését sem, kivéve, ha valami másnak kapcsán kezdtek el beszélgetni. Társkeresésnél viszont soha. Ha kiraksz egy pár ilyen képet, megnézik a profilodat. Ha valaki izmos, akkor nyilván arról tesz ki képet, stb.

Mindenki a legjobb, legpozitívabb, legérdekesebb oldalát mutatja, hiszen ez nem más, mint marketing.

És nem, nyilván egy nő sem azért szeret majd bele, mert izmos, vagy mert sok a pénze, hanem a személyisége miatt. Viszont ha a nő nem nézi meg a profilodat, mert nem vagy sem gazdag, sem izmos (sarkítok, ezer más oka lehet, de érted), akkor soha nem is lesz rá alkalma, hogy beléd szeressen.

2016. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen,de milyen nő? A te válaszaid pl kifejezetten szimpatikusak voltak és nem értem miért lettek lepontozva.
2016. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#15 lehet akkor én vagyok a világ legfurább nője,de engem az izommal pózolók sem hatnak meg:))) értem h vmivel ki kell tűnni a sok profil közül,de izmot bki építhet,autót bki vehet,söt az is lehet h nem ő dolgozott meg a pénzéért hanem örökölte,de a számomra érdekes dolgok azok a sorok és nem a képek mögött vannak,a képeken max az érdekes h hol,kikkel készült,milyen mögöttes infot,kapaszkodót tartalmaz,mennyire beállított v sem.Egyébként a páromat fénykép nélkül ismertem meg mailek alapján,és nekem az volt igazán vonzó h milyen okos,talpraesett,ahogyan fogalmaz,h mennyire egy rugóra jár az agyunk,milyen jó a humora.Persze,értem h a szia mizuval meg nem jutnak el a srácok értelmes beszélgetésig,ha a profilkép nem mutat többet.Nálam a többlettartalom a kérdéses.
2016. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#10


Nem érdekelnek csajozógépek, normális fiúk/férfiak jöhetnek számításba kizárólag.

2016. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? attól is függ, hogy hogyan kell viszonyulni..
2016. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18:


Egy csajozógép is tudja normális srácnak tettetni magát arra az időre (pár hét vagy max egy-két hónap, de ez utóbbi már túlzás) amíg a bugyidba jut

2016. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!