Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen bunkók velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkók velem a pasik társkeresőn? 19l

Figyelt kérdés

Folyton szexet akarnak, és csak a péniszükről tudnak fotót küldeni az esetek többségeben.

Nem értem, én vállalom az arcom ott, ök mégis alpári módon viselkednek velünk nőkkel és még ők várják el hogy visszaírjunk...

Minden pasi ilyen hülye?



2016. júl. 5. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Nem. De a szex igen is jó dolog.


23/F

2016. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Azt mutatják és úgy viselkednek ami a nők többségének kell. A szex meg alap dolog, szinte senki nem azért keres társat, hogy utána csak malmozzon vele.
2016. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Első kérdésedre a válasz: Nincs rá válasz, ne vedd magadra, nem csak veled ilyenek.

Másodikra: Nem. Sose küldtem még senkinek képet a fütykösömről, ráadásul társkeresőkön se vagyok fent. :)

2016. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Most meg már 19 éves vagy? Nem semmi,ahogy te tudsz ugrálni az időben! :) Fejezd már be a kamu kérdésidet! Döntsd már el,hogy hány éves vagy te skizofrén!
2016. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2016. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez is a te kérdésed:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

Most már jó lenne befejezni a hülyeségeidet Pistike!

2016. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Biztos csak az arcodat vállalod ? Nem lehet hogy a legújabb szaftos dekoltázsos ruhakollekcióval diszeleksz amiből még lehet h a melled is kibuggyan ? ;)
2016. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pistikének kibuggyan a melle? :D Nézz már utána,hogy ez egy kamus, azt se tudja,hogy hány évesnek hazudja magát!
2016. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még egy normális üzenetet sem kaptál? Olyantól sem, aki nem tetszett?
2016. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez tök fura szerintem is, én pl. nem vagyok ilyen.

Viszont ez a farokkép küldözgetés érdekes dolog.

Kicsit félek is, hogy az enyém megüti-e az átlagot.

Ha küldök neked egy képet az enyémről, megmondod, hogy jó-e?

2016. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!