Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire vagytok válogatósak az online társkeresőn?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem voltam népszerű. Aki írt, annak visszaírtam. Kb 2-3 akadt havonta. De volt idő, amikor egy sem. Én nem írtam senkire először, mert féltem tőlük... jepp... azóta már nem vagyok fent, mert aki írt nekem egy idő után az is szépen elpárolgott.
2016. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te is az lennél, ha napi 30 különböző csaj írna rád és csak válogatnod kellene közülük...
2016. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 30-ból a fele rá sem kattintott az üzenetemre, a többi sem írt vissza semmit. Ebből levonhatod a megfelelő következtetéseket.
2016. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok válogatós, mindenkivel beszélek, egy idő után derül csak ki, hogy szimpatikusak vagyunk-e egymásnak.
2016. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eléggé. Aki arcra nem tetszett kép alapjàn, alacsony volt hozzàm , 8-10 vagy még több évvel idősebb volt, dohànyzott, hàzasan szeretőt keresett, szexpartnert, laza kapcsolatot keresett, ezeket kizàrtam eleve.

Mivel Külsőleg nem vagyok oké nem kaptam túl sok levelet(20-30). Írtam èn is pasikra. Természetesen sok volt a visszautasítàs is. Ez nem tàntorított el.


Végül is fél év alatt 5 pasival találkoztam. Az előzőekkel nem alakult ki komolyan a dolog, pàr hét, 1-2 hónaposak lettek csak. Az 5. akivel találkoztam ma már a férjem. :) 6 éve vagyunk együtt. 30/N

2016. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira, mint a valós életben.


Ha nem jövök össze az utcabeli fazonnal, aki 9 évvel idősebb nálam, elvált a feleségétől, van 3 gyereke, nagy a hasa, kopasz, ráadásul újabban gyúr és olyan, mint a kétajtós szekrény....

Nos ha vele nem jövök össze annak ellenére, hogy egy csuda aranyos ember, és hihetetlen sokat tudok a társaságában nevetni....

Akkor hasonló jellemzőkkel bíró fazonnal a neten sem fogok összejönni.


Csak azért mert egyedül vagyok és nincs senkim, a netes sem fogok igent mondani az első levélírónak.

2016. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Igen is iszonyatosan sokat számít a külső. Ránézek nem tetszik, nem fogok még litániát beszélgetni vele, hogy biztos ami biztos, tényleg nem tetszik-e. Engem az se szokott érdekelni, ha minden érdeklődési körünk egyezik de a külső nem mozgat meg. Aztán persze van, aki külsőre megfog, de minden más taszít, annak is helo. Még jó, hogy válogatok, majd olyanra pazarlom az életem idejét, aki amúgy cseppet sem mozgat meg. :D
2016. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Végre őszinte embereket is látni itt akik nem álszenteskednek, hogy a külső nem számít. Igenis számít, elég sokat , és ez nem egyenlő a felszínességgel.
2016. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy meg különben is, mit vártok ti pasik!? Ti éppúgy válogattok! Írnátok inkább egy kicsit csúnyácskább vagy ducibb vagy éppen butuskább lánynak, sokkal nagyobb esélyetek lenne arra, hogy választ kapjatok és társat találjatok. De nem... Nektek a tökéletes kell, és ezért aki kicsit is nem felel meg az elképzeléseiteknek, nem is kezdeményeztek nála. Hát így mit vártok? A jobb nőknek többen írnak, és ők sem mondhatnak minden jelentkezőnek igent, szépen is nézne ki a világ...


Szóval aki panaszkodik, hogy nincs sikere a társkeresésben, az nézzen kicsit magába...!

2016. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó logikus amit írsz de mégsem igaz. Ha rámozdult egy rondább lányra az azt hiszi “ na most jött el az én időm hogy játszam a hercegnőt” egyszerűen elhiteti magával hogy azért mentem oda hozzá a pár méterre lévő playmate helyett mert ő tetszik jobban. Vagyis aki ronda csajra megy rá az olyan mint mikor valaki akkor lottózik ha alacsony a nyeremény pedig az esélye így se több
2018. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!