Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is ilyen szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen szerencsétlen, mint én?

Figyelt kérdés

Mindent képes vagyok elbaltázni, ha nőkről van szó...


Minap éppen besétáltam egy üzletbe, kedves mosoly fogad egy szimpatikus lánytól, akit régebb óta ismerek futólag. Segítséget szeretnék tőle kérni, mit hol találok, most elkezdem, amit szeretnék, motivált vagyok, de előtte keresem a kosarat. Megtalálom, felemelem, az egész alatta lévő oszlop jön vele, vagy 3-4 kosár nagy csattanások közepette szétszóródik több m2-es területen. Majd hirtelenjében a határozottságom utolsó morzsáival elkezdem őket összekapkodni, megbotlom az egyikben és átesem a beléptető korláton. Teljes megsemmisülés... A lány zavarodott mosollyal nyugtázza, ez is csak egy balfäsz és eloldalog.


Most komolyan, csak én vagyok ilyen szerencsétlen flótás? Hasonló sztorik, emberek? :D


20+/F


2016. júl. 5. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elő szokott fordulni, de én ki szoktam mászni az ilyen helyzetekből egy "All planned" vagy a le se szarom hozzáállásommal.


Amúgy volt egy lány akivel beszélgettem 1x a buszon, nagyon tetszett és tök jól működött a dolog, de mikor leszálltam a buszról volt egy durva hiányérzetem.. Hát simán elfelejtettem a nevét megkérdezni :D

2016. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez k_rvajó xDDD
2016. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mr.Bean xDDD
2016. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azert jol szorakozhatott a lany :D
2016. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gáz nincs ebben, aranyosnak tartanám, a barátom is szokott bénázni, könnyen pofáraesik dolgokban, kb semmi egyensúlyérzéke nincs, nem gáz :D
2016. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen kapkodós, zavart hülye, ha meglátok egy szimpatikus nőt?
2016. júl. 5. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tudom a titkot :D


De ígérd meg, hogy nem mondod el az itt lévők közül senkinek!

Na! Írom!


Add fel.

Komolyan.

Amíg küzdesz, addig tudatosan, görcsösen, mesterkélten fogod lesni a helyzeteket, de semmi értelme.


Én feladtam. Úgy kezelek minden lányt, mintha valami ügyfél lenne. Szóval feladtam. Mosolygok vissza a leányzóra és nyugodtság tölt el, mert már nem érdekel az egész.

2016. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!