Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hasonló vagy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hasonló vagy mennyire külömböző a nők ízlése a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Egyik gyk felhasználó szerint a nők ilyen pasit akarnak. De vajon tényleg ennyire egyforma az izlésük?

#8 Én nem ezt látom. Szinte minden nőnek a sötét hajú, kék szemű, barna bőrű, férfias arcú, szakállas vagy borostás, de nem túl szőrös testű, magas, izmos férfiak tetszenek.

50 színésznőt alapból nem tudnék felsorolni, de nekem pl. Ariel Winter nagyon tetszik, pedig ő minden, csak nem modellalkat.


2016. júl. 6. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Egy barátnőmnek sincs ilyen pasija, mint amilyen leírtál :D Nekem mindig is a szőkésbarna hajú, zöld szemű, "átlag" bőrszínű (télen fehér, nyáron barna), babapopsi-sima arcú, nagyon-nagyon-nagyon picit izmos, inkább vékony pasik tetszettek. A "nem túl szőrös test" nem tudom minek számít, egy férfi igenis legyen szőrös, bár azért ne nézzen ki medvének. Oké, a férfias arc előny.

Ez pl az én ízlésem. Aztán van akinek a kigyúrt kopasz tetszik, van akinek a magas vékony, stb stb.

2016. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Marhára nem egyforma az ízlésük.

Van szép számmal olyan, akinek én nagyon tetszem, de olyan is akad, aki bottal se nyúlna hozzám. És ez elég sok emberre igaz :D

Meg ha ideális kinézetű férfit kell mutatniuk/mondaniuk, nagyon különböző kinézetűeket tudnak sorolni.

2016. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamelyik lányból én undort váltok ki, más meg azt mondta, hogy 1 millióból 1 férfi tetszik neki, és én pont olyan vagyok, szóval ennyit erről...
2016. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én írtam ki. A válaszokból látható, hogy majdnem minden nőnek ugyanaz tetszett a legjobban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 15:22

Most komolyan ezek alapján a képek alapján vonták le a következtetést? :D Az első kettő nyál, és le van maradva a divattal, a harmadik elmegy, a negyedik jó pasi, de NEM AZÉRT, mert x színű a haja :DD

2016. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem szőkésbarna, zöld szemű, macis barátom van, ez az ideálom is, nem cserélném le senki másra. A nővéremnek fekete hajú, barna szemű, fehér bőrű barátja van, aki kb. 16x centi... És oda van érte. Szóval én ezzel egyáltalán nem értek egyet.

47 %-os: Négy kép közül nyilván a legvonzóbbat választják, ami történetesen olyan mint a fent leírt, de én mondjuk a másodikat választanám...

2016. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az összes nőismerősöm közül egyetlen olyan van, akinek a párjára azt mondom, hogy nekem is tetszik, és egy ilyet el tudnék fogadni magam mellé.
2016. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 Látod, neked is a 4. tetszik a legjobban.
2016. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Számomra elég rusnya az 4-es, vékony szája van és karikás, gülü szemei. Kösz, kihagyom. :D
2016. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

47%-os: Nekem egyik sem tetszik.

Ellenben a barátom nagyon tetszik, viszont ő nagyon nem népszerű a nők között.

2016. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!