Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nektek is vannak hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak hasonló tapasztalataitok elvált férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kedvesek, aranyosak, egyezik az értékrendünk, egy hullámhosszon vagyunk. Viszont jópár ügyük lezáratlan a múltból. Például a volt feleség hívogatja őket, nem azért, hogy visszakapja őket, hanem mondjuk a közös gyereket érintő kérdések megbeszélése miatt, vagy a régi közös lakásuk hivatalos ügyei miatt. Olyat is láttam már, hogy mivel jópár évre hitelt vettek fel a régi közös lakásra, amelyet mind a mai napig fizetnek, ezért jó ideig csak albérletben tudnak élni. Vagy olyat is tapasztaltam már, hogy ugyan elválnak, de a közös gyerek érdekében nem hajlandóak költözni, hogy őt ne kelljen mozgatni egyik szülőtől a másikig. Összefoglalva: a személyiségük alapján sokukkal el lehetne képzelni párkapcsolatot, csak mindig vannak lezáratlan ügyeik a múltból, amelyek az új partner számára sokszor kellemetlenek.
2014. aug. 21. 12:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

De mit vársz egy elvált gyermekes férfitől? Váljon el a gyerektől is, ne fizessen utána, ne is látogassa?

Intelligens új partner számára ezek nem okoznak gondot.


Keress olyat, akinek nincs már családja valakivel.

2014. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Ez az elvált nővel,férfival jár.


"ezért jó ideig csak albérletben tudnak élni"

Pasitól elvárod a lakást biztos neked is van már, így semmi gond hozzád költözik és nincs albérlet.

2014. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

hanem mondjuk a közös gyereket érintő kérdések megbeszélése miatt

- miért mit gondoltál? lemond a gyerekről vagy mi?

2014. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Az én párom nem vált el, mert nem volt házas, de van gyereke. Ha számomra nem lenne elfogadható az, hogy törődik vele, és emiatt a gyerek anyjával is napi kapcsolatban van, nem jöttem volna vele össze. De nekem sokkal taszítóbb lenne, ha nem foglalkozna a gyerekével és rá se nézne, mint az, hogy nagyon jó apa, és nyilvánvalóan imádja a gyerekét. Egy ilyen embernek én is szívesen szülnék egyszer, ha eljutunk addig. Egy pillanatig nem voltam féltékeny a gyerek anyjára, mert nincs rá okom. Nem véletlenül szakítottak, már évekkel ezelőtt, és nem véletlenül hozzám jön haza esténként. A láthatást, ovi témát, betegséget meg nyilván nem a 4 éves gyerekkel fogja megvitatni, mert még nem alkalmas rá.
2014. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

Az én barátom elvált (1 éve), nincs gyerek, eleve is albiban laktak, szóval így most összeköltöztünk szintén albiba. (én nem vagyok birtoklásmániás)


Az beteges, hogy nem költöznek szét szerintem, a lezáratlan ügyek meg amire te gondolsz, örökre maradnak, örökre lesz közös gyerekük, nem? azt hittem, hogy arra gondolsz, hogy érzelmileg megnyomorodnak vagy valami...


kérdező...gondolkodj már. ez olyan, hogy a diplomásokat mindig hívják alumni találkozóra, hát ez borzasztó!!! ez mindig így lesz???:))


27N

2014. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha van kozos gyerek akkor meg szep, hogy beszelnek az exfeleseggel, megis mit vartal?

Nalam eddig ez a het leghulyebb kerdese....

2014. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Az együtt lakás gázos, a többi rendben van.


Mi az exemmel e-mailen tartjuk a kapcsolatot, ott beszéljük meg a gyerekekkel kapcsolatos dolgokat. De ha úgy van, fel is hívjuk egymást, egyikünk párját sem zavarja. Nem értem, mi ebben a furcsa.

2014. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyedül az együttlakás az, ami számomra elfogadhatatlan lenne. A többi természetes dolog.
2014. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
jaj ne egyél naív, együttélnek, együtt hálnak..veled meg..elvan
2014. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, egy közös gyerek minimum 18 évig, de akár életük végéig is összekötheti a szülőket. Aki elvált, gyermekes nőt / férfit választ párjául, annak tisztában kell lennie a dolgokkal. A gyermek lesz az első, nem ő, és az anyagi források, idő egy jelentős részét is felemészti(k) a gyerek(ek).

Nem baj, ha ezt valaki nem tudja elfogadni, ez esetben keresni kell egy gyermektelen párt.

2014. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!