Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ez így nincs rendjén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ez így nincs rendjén?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek, ha külsőleg nem vonzódom a barátomhoz? Tudom, most nagyon felszínesnek tűnök, akinek csak a külső számít, pedig nem így van. Nagyon szeretem a barátomat (nemrégen jöttünk össze), okos, kedves, meg tud nevettetni, jó hallgatóság, lelkes, meg minden, szóval teljesen beleszerettem a belső tulajdonságaiba, de külsőre egyszerűen nem jön be. De szeretek vele lenni, és semmiképp nem akarom elveszíteni. Mit kéne tennem? Kérlek segítsetek.

19/L



2016. júl. 7. 01:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
friend zoneold le
2016. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után elkezdesz vonzódni a külseje iránt.
2016. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Minek jöttél vele össze addig, ameddig nem érzed úgy hogy ő az aki minden téren kell?

Amúgy eleinte én sem tudtam elképzelni a párommal a szexualitást meg a testi kapcsolatot, de külsőre tetszett.

Olyannal nem tudnék járni, aki nem tetszik egyáltalán. Idővel megszokod és megszereted a vonásait remélhetőleg.

2016. júl. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nyuszifül, normál esetben ez úgy működik, hogy bejön tokkal-vonóval, szőröstől-bőröstől az ember, aztán jöttök össze. Csak azért, hogy ne legyél magányos, nem kéne összejönnöd valakivel, aki kicsit is kedvesebb, figyelmesebb hozzád.
2016. júl. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Ha sexuálisan nem vonzódsz hozzá akkor csak egy barát inkább.
2016. júl. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Miért jöttél össze vele, ha nem is tetszik?

Szex milyen vele?

2016. júl. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Valóban nem minden a külső, külső-belső egyben, tehát az összkép, kisugárzás a fontos. Ha valami hibádzik, máris nem lesz jó az összkép. Ráadásul ez a szexualitásra is ki fog hatni egy idő után (ha eddig még nem hatott volna ki), szóval kicsit necces így :/
2016. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nemrég jöttetek össze, és máris nagyon szereted?


talán inkább biztonságvágyról lehet szó.


amúgy ami először idegesít, az csak rosszabb lesz idővel.

2016. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen, nemrég jöttünk össze, de nagyon szeretem. Mielőtt összejöttünk volna, sokáig voltunk barátok.

És azért jöttem össze vele, mert beleszerettem a belső tulajdonságaiba, és ez feledtette azt, hogy külsőre nem igazán jön be. De igen, tartok attól, hogy ez később még problémákat okozhat, De remélem, hogy igaza lesz a #3-as hozzászólónak, és idővel megszeretem a külső vonásait is.

Nem feküdtem még le vele, és egy jó ideig nem is tervezem még, szóval arról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen vele a szex.

2016. júl. 7. 12:58
 10/21 anonim ***** válasza:

A külső igenis számít, kell a vonzalom. Ami amúgy kialakulhat később, közben is.


De hogy is volt ez? Úgy jöttél össze vele, hogy nem is tetszik, vagy közben "múlt el" a vonzalom?

2016. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!