Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ez így nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez így nagyon nincs rendjén! :S

Figyelt kérdés

5 hónapja járok egy sráccal. Ő az első, akinél azt érzem, amit kéne. Nagyon szeretem, intelligens, és jóképű is, Neki adtam oda a szüzességem is, mert bízom benne. Az a bökkenő, hogy úgy jött össze neki az egyetem, és a munka, hogy pont üti egymást az én órarendem, és az övé (én végzős gimis vagyok, vannak plusz óráim emelt francia nyelvvizsga miatt, meg sok a sulis órám is, emellett Corvinusra szeretnék menni, szóval muszáj teljesíteni). Tehát csak hétvégén tudnánk találkozni, akkor is csak szombaton és vasárnap 6 körül. Egy ideig bírom, de nehéz nagyon nélküle.

Erre még egy plusz az, hogy van egy srác, aki nagy szerelmem volt pár éve gimiiben, de akkor még kicsi voltam hozzá. Most feltűnt a határon, egyszer-kétszer találkozgatok vele. Úgy érzem, arra kell, hogy tudom, hogy bejövök neki, és kicsit pótolja a barátom hiányérzetét. Úgy érzem, amit régen nem kaphattam meg tőle, pedig szerettem volna, azt most adja meg. Csak beszélgetünk, elmegyünk városban pár helyre.

Mit kezdjek ezzel a másik fiúval? Így elviselhető(bb) a barátom hiánya, de tudom, hogy ez nem megoldás, mert nagyon szeretem a barátomat, arra nem is gondolok, hogy őt otthagynám!


Kérlek, normális válaszokat írjatok, tökre el vagyok keseredve!


18L (barátom 21)


2012. szept. 9. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ne találkozgass a sráccal...
2012. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek húzod az időt?

Dugjatok minél előbb, ribanc vagy te is, tudod jól.

2012. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sok párt egyszerre éri a kísértés...
2012. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Második, te meg igen intelligens. Örülök, hogy ismeretlenül irogatsz ilyeneket, nem fekszem össze senkivel érzelem nélkül, mint ahogy eddig sem, semmi értelme nem volt a hozzászólásodnak. Úgyhogy akár takarodhatsz is :)


Igen, az a megoldás, hogy nem találkozunk, ésszerű. Ugyanakkor úgy elviselhetetlen a barátom hiánya... Tudja, hogy van barátom, de ezt ő nem veszi akadálynak. Ha megmondom neki, hogy szerelmes vagyok és nem vele van a baj, hanem azzal, hogy rosszkor jött, akkor arra mit reagálna? Ezelőtt csak laza haveri viszonyunk volt, de sajnálnám elrontani azt. Oké, hogy vannak normális barátaim, akik igazi barátok, de ez kicsit fájó pont lenne nekem.

2012. szept. 9. 22:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem el, hogy neked attól lesz jobb ha más pasival vagy... neked hogy esne, ha a pasid egy más lánnyal találkozgatna hogy te kevésbé hiányozz neki? szerintem elég... megalázó...
2012. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel ribancok véleménye, de megtisztellek egy válasszal. Nos, látom a kritikát nem bírod, sajnálom, majd mikor dugatod magad a sráccal, akkor legyél ilyen okos és oké hogy most még csak találkozgattok, de könyörgöm, MIÉRT? Miért pótolod mással? Miért nem vagy képes lefoglalni magad valami mással, amíg nem vagytok együtt, miért kell rögtön egy másik fiú? Tud róla a barátod, hogy a volt szerelmeddel találkozgatsz? Persze hogy nem, mert tudod, hogy baromságot csinálsz ami egyáltalán nem korrekt. Az intelligenciámnak a válaszomhoz semmi köze, nem is tudom miként számítottad ki.
2012. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

talán nem elég erős köztük a bizalom.

ez kiváltja, hogy egy nő ne ragadjon le egynél.

2012. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, én sem tudlak feloldozni!

Szakíts a pasiddal, és -most már szabadon- kufircolhatsz minden szívednek kedves hímmel! "A mór megtette kötelességét, a mór mehet!"

2012. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Jaj, ez a "rosszkor jött" duma. Ezt mind tudjuk, hogy magyarul ennyit jelent: dugnék veled, sőt valószínűleg fogok is, csak még kéretem magam, mert mégsem járja, hogy csak így. Előbb ki kell találnom mivel fogom megideologizálni, hogy lefekszek veled, jó?


Amúgy meg örülj neki, hogy nem tudtok folyton együtt lenni. A mai tizenévesek ott cseszik el, hogy folyton egymás seggében vannak, tulajdonképpen nem csinálnak semmit, csak egymás seggében eltöltenek éveket, mert jobbat sem találnak, aztán meg tátják a szájukat, hogy mennyi érdekes dolgoból, pasizásból, csajozásból, flörtölésből stb. kimaradtak, barátaik alig vannak stb.

2012. szept. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Ééééééés ezt te is tudod, csak fáj az igazság. Pontosan tudod, hogy dugni akarsz vele és fogsz is, különben kerek perec elküldenéd, nem járnád itt a násztáncot, meg ilyen felhívásos dumákat nyomnál neki, amivel kicsit azt mondod, hogy nem de közben nagyon is igen, nehogy lelépjen.
2012. szept. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!