Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még a huszonéves lányok többsége is teljesen komolytalan, nem lehet rájuk alapozni vagy tervezni velük?

Figyelt kérdés

Barátnőt keresek egy ideje, de az a tapasztalatom, hogy semerre nem haladnak a dolgok.

Megbeszélünk egy randit, lemondják majd engem hibáztatnak, hogy miért nem mentem el, elmehettem volna...

Másokkal is úgy tűnik, hogy haladnak a dolgok, de elkezdenek mindenféle kifogást gyártani, hogy nincs idejük, fáradtak most. Úgy gondolom, ha valaki szeretne időt tölteni valakivel akkor talál rá módot, nem csak kifogást. Én legalább is találok rá módot, ha találkozni akarok valakivel pedig én is sokat dolgozom.

Miért nem elég a világos és korrekt beszéd? Nem értem miért kellene össze-vissza bohóckodnom meg játszmáznom, hogy megmozdítsák a kisujjukat. Azt sem értem, hogy miért adja meg egy lány a facebook elérhetőségét/telefonszámát és viselkedik érdeklődően, ha személyesen leszólítom majd nem jelöl vissza vagy nem veszi fel, mire jó ez?


Másnak is ennyire nyögvenyelősen megy a párkeresés?

Lányok, ti meg miért csináljátok azt, hogy mindig csak a kifogást keresitek miközben úgy viselkedtek mintha akarnátok a férfitól valamit?



2016. júl. 7. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Nézd a lányok többsége igazából semmit se akar, maximum anyagiakat (van kivétel persze). Na meg szeretik játszani magukat mások előtt, ilyenkor kb én szégyellem magam.


Egyébként ne játszmáz. Ha nem veszi fel, nem jelöl vissza pedig beszéltetek töröld. Nem ér annyit. Ha rájönnek, hogyha játsszák az elérhetetlent (tudod van ez a "ébreszd fel benne a vadászösztönt hogy nem adod könnyen magad" ló másik oldala amikor túlzásba viszik) akkor bizony egyedül maradnak...


Nőként ennél értelmesebb választ nem tudok adni, mert én se értem meg az ilyen gondolkodású embereket.

2016. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Azért viselkednek így a lányok, mert nem tetszel nekik igazán,

Lerázni meg direktbe nem fognak, nehogy már vállalniuk kelljen valamit

Inkább személyes jópofát vágnak, utána meg válaszra sem méltatnak, ha ezt szóvá mered tenni akkor meg te vagy a bunkó szerintük

Mind agyhalott liba, aki így viselkedik

2016. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ebben a korosztályban a legtöbb olyan embernek, aki komolyan vesz egy párkapcsolatot, már van kapcsolata. Ekkor még nem bomlanak szét a házasságok, az később következik. Most tök mindegy, nőről vagy férfiról beszélünk, így azért nem egyszerű a párkeresés. Talán abban picit könnyebb nőként, hogy kevésbé szólják meg őket, ha idősebb férfival kezd, mintha fordítva.

Én a környezetemben nem találtam olyan korombeli férfit, akivel bármit tudtam volna kezdeni. A java része bulizik, mint egy idióta, az iváshoz nagyon ért, amit én úgy, hogy a nagyapám alkoholmérgezésben halt meg és úgy, hogy apám is alkoholista, nem bírok elviselni, de nincsenek valódi tervei... Ez nem azt jelenti, hogy baj van velük, sok olyan idősebb férfit ismerek, aki ilyen volt 20-as éveiben, most meg teljesen "normális": nem iszik, nem drogozik, barátnője/felesége van. A párom is ilyen... Na, de ha valaki nem ilyen, akkor vagy értékrendben különböztünk, vagy egyszerűen csak egy-két jó beszélgetésen túl nem jutottunk semmire... De mondom, nem mernék alapozni a korosztályom 90%-ra jelenleg.

Úgyhogy női oldalról sem egyszerű. Ez a korosztály ilyen. Vagy keress esetleg idősebb nők között vagy szelektálj picit jobban és várj... Jobbat nem tudok.

2016. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem az a százezer és százezer huszonéves férfi akkor kivel van kapcsolatban, ha minden nő ilyen.


Szerintem csak arról van szó, hogy te valamiért nehezebben találsz magadnak megfelelő nőt


Mi 3 éve vagyunk együtt nagyon szerelmesen és most is a közös jövőt tervezzük, lassan lesz gyerek is

26/F, 23/L

2016. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Elég érdekes, hogy veled (meg a többi, hozzád hasonló, itt panaszkodóval) kapcsolatban mindig minden nő csak kifogásokat gyárt :D Ezt nem találod érdekesnek? Gondolom mégsem vagy nekik annyira szimpatikus, mint gondoltad. Biztos megvan az oka.


Azt meg ne vedd magadra, hogy nem jelölnek vissza, nem veszik fel. Csak azért adták meg az elérhetőségüket, hogy lekoptassanak, és ez női szemmel sokkal biztonságosabb módszer, mint nyíltan elküldeni. Nagyon sokszor ez csak egy pánikreakció, főleg ha vadidegenül közelíted meg utcán, vagy akármi.

2016. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést, hogy mire jó ez, nem panaszkodom.

Különben mitől kell pánikba esni ismerkedésnél? Mindig magamból indulok ki és, ha egy nő odajönne hozzám, hogy szeretne ismerkedni mert vonzónak/jóképűnek tart akkor nem azon kezdenék pánikolni, hogy hogyan koptassam le.

Persze lehet, hogy a hiba az én készülékemben van.

2016. júl. 7. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Agy mosás miatt.
2016. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Persze lehet, hogy a hiba az én készülékemben van."


De mi is ezt mondjuk hogy esélyesen ez a helyzet. Mert tízezer és tízezer veled egykorú férfi él boldog párkapcsolatban.

2016. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as

És ez mégis mit bizonyít? Legalább ugyanennyi egyedülálló.

A pánikolós, lerázós indoklást pedig azért nem fogadom el mert akkor miért a saját nevét/saját számát adja meg. Sőt, még meg is mondja hogyan találhatom meg mert mondjuk más néven van fent facen.

2016. júl. 7. 16:14
 10/11 anonim ***** válasza:

2-es tökéletes választ írt. Ezek határozatlan, éretlen kislányok még huszonévesen is, nulla gerinccel. Jobb is, ha egy ilyet messzire elkerülsz.


25/F

2016. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!