Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért passzív a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért passzív a legtöbb társkeresőn fent lévő huszonéves nő?

Figyelt kérdés
Írok nekik, hogy szimpatikusak. Visszaír, hogy te is. Beszélgessünk. De én hosszasan leírok mindent, ők mindenre tőmondattal reagálnak, hogy ..., persze, aha, lehet, igen, nem. Vagy könyvelő vagyok. Hobbim a futás. Stb. Nem fejtik ki, visszakérdezni, hogy én mit csinálok stb, ezek nem szoktak. Mondom élőben is ilyen hallgatag vagy? Nem, azt mondja nagydumás. Akkor egy hét után elhívom randira, nem jön el, jó itt neki. Akkor legalább adja meg a viber számát, facebook vagy skype elérhetőségét. Azt sem adják meg. Mondom, miért? Nem vagyok már szimpatikus? De, bejövök. De jó itt, beszélgessünk itt. 2-3 hét után beleunok ezekbe, már nem írok nekik. Miért unaloműző a társkereső a legtöbb nőnek? Kimozdulni nem akarnak pedig a monitor mögül.
2016. júl. 6. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Vagy fake profilokba ütközöl vagy a kiszemelt egyáltalán nem akar ismerkedni,csak unaloműzésre használja az oldalt.
2016. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Elkényelmesedtek, ezt váltotta ki belőlük az h nők s nekik semmit nem kell csinálni. a férfi vezesse a beszélgetést, döntsön a nő helyett is úgy, hogy jó legyen. Találja ki mire gondol mit csinál.

Én is unom már az ilyen egyoldalú beszélgetést.. én csak azt nem értem, akkor mi a bánatos... ér tartja fent a kapcsolatot, miért mondja azt h nem zavarsz, beszélhetünk.. ha egy mondatot se tud értelmesen összerakni, vagy érdeklődni kölcsönösen, nem érteni, én arra tudok gondolni h csupán csak szórakozásból vannak fent, nem zavarja őket, és nem baj h irnak, esetleg dicsérik, lerendezi tőszavakkal, néha bedob 1-2 szép szót hogy fent tartsa az érdeket, ennyi. De mellette meg ugye még 3 külön más csatornán kommunikál más férfiakkal.

2016. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem szimplán passzívitás, hanem bunkóság a másikkal szemben.

Alapból nem szoktam szó nélkül lelépni ismerkedés közben, de bunkóságra én is bunkósággal válaszolok: az ilyeneket egy idô után válaszra nem méltatom.

2016. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Nekem egyaltalan nem vonzo ha:

1. a pasi minden leveleben kisregenyeket ir

2. ha 5 perc utan kipakolja az egesz eletet, kb kit erdekel?!

3. ha sablonos szovegekkel jon

4. ha par nap utan mar az FBmet, lakcimemet akarja

2016. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert a nők többsége a kisujját sem hajlandó megmozdítani egy kapcsolat érdekében. Királylánynak képzelik magukat.
2016. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4 nekünk meg az, ha nem mondasz magadról semmit, de elvárod, hogy minden tudjunk és soha ne fogyjunk ki a számodra érdekes témából.


kérdező: aki nekem passzívan válaszolgat az első fél órában, azzal zárom is a beszélgetést! ne rabolja az időmet az ilyen!

2016. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet akkor minél hamarabb a személyes talit kellene megejteni, mert lehet csak unják, hogy dumálnak egy csomó emberrel tök hosszan, aztán élőben nem is jönnek be egymásnak. Élőben, pedig sokszor beszélgetni is jobb, nem kell annyit gépelni.
2016. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy én sem tudok lépni, ha egy hét után még a fb címét sem adja meg és elvárja, hogy tudjam az ő egész életét, az enyémről meg ne írjak semmit. Azért működjön már oda-vissza a dolog... Lássam a haladást.
2016. júl. 6. 13:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Na jó, de akkor akarjon eljönni randizni, ne azt mondja már 1 vagy 2 hét után is, hogy kicsit még (vagy fél évet, ahogy tapasztaltam) dumáljunk már itt.
2016. júl. 6. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt birom hogy ők osztják az észt, ők kritizálnak, oltogatnak, meg mondogtják h mi nem oké, és ahogy az 5ös is mondta, semmit nem tesznek bele egy kapcsolatba, és akkor sajnos ez a szemlélet mód van elnézve, ha ez nem tetszik vagy valaki szólni mer akkor egyből ki lesz közösitve. Igy a férfinek nincs sok szabad választása, vagy elfogadja és behódol ennek az értékrendnek úgy hogy belül kb földig rombolják, de azért legyen boldog, nem lehet semmi baja, vagy nem fogadja el és egyedül él és szenved
2016. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!