Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos ha társkeresőn letiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha társkeresőn letiltott a 22 éves lány, mert ezt írtam neki (tipikus hidrogénezett hajú szép nő volt)?

Figyelt kérdés

Pont azért kérdem, hogy a félreértéseket kizárjam. Mert a legtöbb lány nem tudja miért van fent. A legtöbb szórakozni akar, csak szexet. Egy másik csoport komolyabb kapcsolatot, a 3. hogy húzza a férfiak agyát, a 4. pedig hogy az egója pozitív megerősítést nyerjen. Érted?

egy órája

Tehát vannak opciók, és nem mindegy, melyik szegmensbe tartozol és ki a célközönséged. Ez persze, vagyis utóbbi, korfüggő is.


2016. júl. 7. 15:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
4%
Beletrafáltál. Megspóroltál egy randit, időt, költséget, gj mate.
2016. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Én is letiltottalak volna.

A nők ócsárolásával akarsz ismerkedni egy nővel?

Nem érzed ezt egy kicsit failnak?

2016. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
2%
Tökmindegy, mert az olyan nők csak úgyis szórakozni vannak fent. KIZÁRT, hogy interneten a személyiséged érdekelné előbb, mint a külső.
2016. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én nem érzem, hogy ócsárolta volna, csak ki akartam deríteni, hogy őt melyikbe tartozik, mit akar,
2016. júl. 7. 15:54
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Én is letiltottalak volna egy ilyenért. Csak mert te belebotlottál a hülyékbe, még ne feltételezd mindenkiről kapásból, hogy ő is olyan.
2016. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
De most fáj az igazság, vagy sérti az önérzeteteket, hogy igenis sok ilyen nő van? Nem lehet kérdezni sem konkrétan, hogy a félreértéseket elkerüljük? Lányok, nektek minden fáj?
2016. júl. 7. 16:08
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Azért tiltott le, mert a 3. vagy a 4. csoportba tartozik, ahogy a társkeresőn regisztrált nők 99%-a.
2016. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
0%
Világnézeti, elvont témákat az ember olyanokkal vitat meg, akikről tudja, hogy van valamiféle agykapacitásuk -- a társkeresőn ismerkedni akarnak, nem a felhasználók összetételéről filozofálni.
2016. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Az analitikus gondolkodást nem szeretik a nők, hiába van igazad. Bár, ha erre az üzenetre valami normális választ kapsz, nem valami sértődött hülyeséget, akkor el is veheted feleségül nyugodtan.
2016. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
8%
Milyen érdekes, hogy az itteni nő válaszolók a társkeresős plázap_csát védik. Megvan a színvonal.
2016. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!