Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan beinduló, nem "tipikus"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan beinduló, nem "tipikus" szerelem? Vagy mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Szóval...van egy srác, a munkahelyemen. Jópár hónapja ismerjük már egymást, szinte az első találkozásunk óta jóban vagyunk. Az utóbbi időben pedig talán még inkább...

Mindig is nagyon helyesnek tartottam, volt hogy álmodtam is vele, de őszintén szólva, akkor még nem igazán voltam túl az exemen, így nem mertem nyitni komolyabb dolgok felé...De pár hete már, mintha kicseréltek volna. Ez a srác pedig...hát nem tudom.:) Azok a tipikus szerelmes tünetek (pillangók,nonstop vigyor), sokkal enyhébben vannak meg, mint pl. az exemnél voltak. De ha látom ezt a fiút...hihetetlen boldogság fog el, legszívesebben a nyakába ugranék..

Szerintetek létezik, hogy ennyi idő után kezdek belészeretni?:)

21n



2014. dec. 20. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Oszt' ez az igazi szerelem. :)
2014. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok, nekem egy év után lett ez
2014. dec. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

2: úgy érted, az illető lányért 1 év után kezdtek úgy igazából repkedni azok a pillangók?:)

2014. dec. 21. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
igen. Igazából, addig is csak "jó nő" volt, csak volt egy-két hülyesége (éretlen volt). Mostmár érettebb gondolkodású
2014. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És összejöttetek?:)
2014. dec. 25. 20:12
 6/6 A kérdező kommentje:

Na szép...

Kiderült hogy nős...

Én meg persze most jöttem rá, hogy szeretem..

2014. dec. 26. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!