Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak 5 percig vagyok/vol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak 5 percig vagyok/voltam érdekes?

Figyelt kérdés
A lányokat 5 percig érdeklem, közeledek, próbálkozom, beszélgetést indítok. 5 percig érdekes vagyok, utána nem foglalkoznak velem. Miért van ez? Mi az amit rosszul csinálok?

2016. júl. 8. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, de lassan letelik az 5 perc a kérdésed feltevése óta, szóval szia...


23F

2016. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami gáz lehet akkor veled, és ezt nem szemétségből írom vagy bunkóságból! Nem vagy kicsit túl rámenős esetleg, és elriasztod őket? (26/L)
2016. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

oh látom még van 2 perc, mondj valamit hátha kitalálom belőle :D


am hogyan viselkedsz? miről beszélsz?


23F

2016. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet. Lehet nem hozzád illő lányoknál próbálkoztál, de az is lehet, hogy kb 5 percig tudod leplezni a tahóságod. Szóval nem tudhatjuk a valódi okot.
2016. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Nem vagy kicsit túl rámenős esetleg, és elriasztod őket?"


Lehet, hogy ez a baj. Hogyan vegyek vissza?

2016. júl. 8. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Miket szoktál kérdezni, írni? Abból lehet megmondani, hogy hol rontod el, mennyit kéne visszavenni!
2016. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszel nekik, de eleinte udvariasságból szóba állnak veled.
2016. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miket kérdezel tőlük?
2016. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pl. Hogy vagy? Meg ilyesmi.
2016. júl. 8. 13:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod 5 percnél tovább mosni az agyat ilyenekkel. Volt 1 haverom aki megmutatta, h tud fél óráig annyit és úgy dumálni a csajokkal h kap 1 puszit. Fogalmam sincs hogyan, de a csajok általába olyan agyi szintre kerülnek, h 5 percig gondolkodnának ha megkérdezném h milyen évet írunk. Egyszer én is megpróbáltam hogy ilyen félig összefüggő hülyeségeket beszéltem és bejött! Szerintem az a lényeg h zavard össze, tudod milyenek. Amelyik tud magáról azzal sokmindent nem lehet csinálni.
2016. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!