Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nagyon vallásos srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon vallásos srác közeledik felém, akkor tényleg komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés

Templomba és hitgyülekezetbe is jár, és esküdni mernék rá, hogy még szűz, sose láttam semmilyen jelét annak, hogy lányokkal ismerkedett volna 'úgy', pedig sok lánybarátja van. De valamiért velem más.

Amikor társaságban vagyunk, mindig kérdezget, hogy vagyok, mi újság, velem beszél a legtöbbet, próbál megnevettetni, közel áll/ül hozzám, mindig bámulja a szememet, facebookon is mindenemet lájkolja, pedig alig szokott valakit.


Ti mit gondoltok, tetszem neki? Én úgy érzékelem, igen, de nem igazán értem a dolgot, mert én nem vagyok vallásos. Hiszek Istenben és a Bibliában, de nem járok templomba, és nem élek túlzottan önmegtartóztató életet. Kevés pasim volt ugyan, de már régen nem vagyok szűz. Szóval a szex házasság után nálam kilőve. Vagy lehet azt hiszi, hogy nem volt még senkim?


20L


2016. júl. 8. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Komolyan gondolhatja csak majd ne csodálkozz, ha szex közben a Miatyánkot fogja kántálni.
2016. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Igen, valószínű, hogy akar tőled valamit.


De mindig óvakodj a nagyon vallásos emberekkel! Sosincs rendben velük valami.

2016. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz?


Jó fej srác nagyon, nagyon aranyos, és senkire sem akarja ráerőltetni a nézeteit.

2016. júl. 8. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Valószínűleg komolyan gondolja, de esélyes, hogy tényleg várni akar a szexszel házasságig.

Azt hogy érted, hogy hitgyülekezetbe jár? Gyülekezetet akartál írni, vagy a hit gyülekezete nevű szektára gondoltál? Ha utóbbi, akkor menekülj!

2016. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha a hit gyülekezetebe jár és mellette templomba az nekem fura a kettő kizárása azért egymást.

Valószínűleg komolyan gondolhatja azért ha hitben ott van valaki akkor nem szórakozik.

Én is így ismerkedtem meg a férjemmel, hogy ő keresztény volt, én nem. Bár az lettem elég hamar mellette. Szex házasságig nyilván nincs ha valaki komolyan gondolja a bibliai hitét.

Az aki meg azt mondja a hit gyülekezeteről hogy szekta az nem tudja mi a szó jelentese és semmi tapasztalata a gyülekezettel kapcsolatban. 😘

2016. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hit gyülekezete?


Ajajaj...


(üdv! Egy volt tag)

2016. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!