Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen srác gondolhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen srác gondolhatja komolyan?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon régi, kedves fiú ismerősöm, akivel hosszú idő után, (mindketten felnőttünk) újra beszélgetni kezdtünk. Egyenlőre marad a fészbuk, de most légyszi ne ezen akadjatok fenn, nem ez lenne a lényeg, egyikőnk sem függő, csak ő már dolgozik, én még tanulok, általában ott chat-elünk.

Azt veszem észre, hogy nagyon sok szép lánynak ír kedves dolgokat, tetszikeli a képeit. Viszont mostanában ez nem tűnt fel, annál is inkább nekem ír szép dolgokat, és már többször utalt rá, hogy szimpatikus vagyok neki, szeretne "újra megismerni". 3-4 hete dumálunk, egyre közelebb vagyunk ahhoz, hogy élőben folytassuk a dolgot.

A kérdésem tehát egyrészt az, hogy ti, lányok belemennétek e ilyenbe, ha a srác úgymond népszerű, mindenki bírja... De mégis, most csak veled foglalkozik látszólag. És végülis ismerem, tudom, hogy megbízható, csak talán túl nyájas... A fiúk szerint: komolyan gondolhatja, vagy csak egy nehéz prédának tűnök? Esetleg egy lány vagyok a szemében, aki végre nem olyan könnyűvérű, mint a legtöbb lány manapság?

Segítsetek, tanácstalan vagyok. Ha lehet, a korotokat és a nemeteket írjátok oda a válaszhoz. Köszönöm! :)



2011. dec. 6. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20/L

Attól, hogy valaki ilyen módon népszerű, még nem kell félni. Vannak egyszerűen jófej fiúk, akikkel minden lány jól kijön, de nem randizni szeretnének egymással.

Ha úgy érzed megkülönböztetett figyelmet kapsz, de nem tudod eldönteni, nyugodtan kérdezz rá. Ilyen esetben nem ciki, ha félreérthetően viselkedik, az még mindig magyarázat.

2011. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. dec. 6. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!