Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes-e elkezdenem ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e elkezdenem ismerkedni, ha még mindig nem tettem túl magam a nagy szerelmemen?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy évek óta szeretek valakit teljesen reménytelenül, vonzódom hozzá, fontos nekem, ugyanakkor az egészből nem lesz/nem lehet soha semmi. Így nyilván megpróbálnék továbblépni, ezért gondoltam arra, hogy eljárjak ismerkedni, viszont ezzel nem csapom-e be a másikat(mármint ha megismernék valakit és szimpatikus lenne, de közben még mindig nem felejtettem el a nagy szerelem??)

Kérlek értelmes válaszokat írjatok!!

18/L



2016. júl. 10. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogyha lelkileg úgymond stabil vagy és nem vagy szomorú folyton amiatt amit a kérdésedben írtál, akkor szerintem igen, érdemes. De van pár dolog amire szerintem nem árt figyelned közben. Arra gondolok, hogy ne játssz senkinek az érzéseivel, még ha randizgatsz is, ne adj félreérthető jeleket amik arra utalnak, hogy te is kapcsolatot szeretnél ha mondjuk mégse, vagy nem állsz rá készen mert lényegében nem múlt el amit érzel a srác ránt akiről írtál, szóval senkit ne ringass bele tévhitekbe mert az senkinek nem lesz jó, neki se meg neked se.
2016. júl. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
M. te vagy az? Ne savanyodj be, menj és faszizz be!
2016. júl. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit kevesebbet találkozz esetleg ezzel a nagy szerelemmel.

Hanyagolni kéne kicsit,és kezdj el randizni.

Miért nem lehet belőle semmi?

Történt már köztetek valami?

2016. júl. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!