Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az sokszor hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sokszor hogy egy elhízott pénztelen férfi könnyebben jobban talál barátnőt mint egy átlagos esetleg sports pasi?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Garantalt hogy hulyeseg amit leirsz en 23eves mackos srac vagyok minden lany a baratzonaba rak mert telt vagyok a barataim is csak aputestu adonisnak hivnak! :( Az osszes no mindig azt mondja hogy jofej vagyok, csak az bajuk hogy mackos vagyok! :( Mifelenk a nok csak a kopasz kigyurt bivalyokra es a jokepu sportos macsokra buknak! :( A mackos sracoknak nem jut no, mert habtestunk van! :'(
2016. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10 A nok meg ezeket szeretik megis! A gombolyded idomu sracokat az aputestu mackokat meg lenezik megalazzak es kinevetik! :(
2016. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem irigykedni kellene, hanem tenni valamit. Azért találnak barátnőt, mert keresnek is, és nem várják a csodát, vagy mert normálisabb a személyiségük.

Nekem pl mindig jobban tetszettek azok a srácok akiknek nincs kockás hasa, nem szétgyúrtak (nekem az nem jön be), és van egy kis pocakja is. (nem sörhasra gondolok)


Ismerek sportos pasikat. Az egyik sokáig csalta a barátnőjét, szét is mentek. A másik pedig elég önző. Nagyon kigyúrt ( személyi edző). Saját bevallása szerint az edzés az első, és csak utána jön minden más... Akkor el sem akarom képzelni, milyen keveset törődhet a barátnőjével, már ha lenne neki, bár nincs évek óta. Gondolom nem véletlenül. (nem meleg)


Az olyan férfiak akik túl sokat foglalkoznak magukkal, azok általában csak saját magukat szeretik, és másra nincs idejük, vagy nem annyi amennyit egy nő igényelne. És ezzel nem azt mondom, hogy igénytelennek kell lenni, vagy azt, hogy minden konditermes-sportos férfi ilyen. Csak azt mondom, hogy nekik is meg kellene találni az egyensúlyt, különben lehet hogy izomkolosszusok lesznek , viszont magányosan avagy felszarvazva döglenek meg.

2016. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!