Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok! Tudnátok magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Tudnátok magatokat őszintén osztályozni tízes skálán?

Figyelt kérdés

1-es a legrosszabb, 10 a legjobb.

A következőket:


A. Optimizmus/pesszimizmus

B. Hűség

C. Külső igényesség

D. Külső adottságok



2016. júl. 11. 18:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:

1. 6

2.10

3. 7

4. 8.


23l

2016. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
86%
Nem csavarja el a fejem senki, nem vagyok állat. Nem tagadom a kísértés létét, sem azt, hogy megnézek más nőket akkor is, ha barátnőm van, és néha a gondolataim is elszaladnak. Viszont 100%-ig úgy gondolom, h képes lennék minden esetben vagy fékezni magam, vagy pedig szakítani mielőtt kefélek a másik nővel. Szerintem ez mindenkitől elvárható.
2016. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

Elvárható...100%...fékezni magam, vagy pedig szakítani mielőtt...

Nagy szavak ezek.

Én leszoktam a nagy szavakról, mert becsaptak.

2016. júl. 11. 19:26
 24/63 anonim ***** válasza:
Akkor van még mit tanulnod önismeret terén.
2016. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:

Na lássuk csak...


A - ez mi ez? Itt mi az hogy "legjobb" meg "legrosszabb"? De tudod mit legyen 0, mert Murphy reinkarnációja vagyok kb. Gondolom a pesszimizmus a "rossz".


B - 10 körül, bár itt a gyávaság és a "nem szeretném elveszteni amit sikerült elérni" is játszik.


C - 4 körül se. Kinek feszítsek vele?


D - 1 vagy max 2, mer' magas vagyok.

2016. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:

A: 3

Ez sajnos a D pont miatt ilyen kevés, egyébként simán 8-as lenne

B: 6

Alapvetően megbízok mindenkiben, viszont ha a minimális jelét is látom, hogy valaki csak ki akar használni és hülyét szeretne csinálni belőlem, akkor azonnal továbbállok

C: 10

Ez szinte már beteges mértékben. Fiúként legalább fél óra a tükör előtt mielőtt kimennék egyáltalán a házból (még ha csak a szemetet viszem ki). Szájvíz/fogmosás minden evés után alap, igaz elég szép fogsorom is van, amivel mégsem vagyok teljesen elégedett, szóval ha lesz pénzem még alakítok rajta. Mindent megteszek, hogy ne kopaszodjak fiatalon. Napi kétszer (reggel, este) fürdök főleg nyáron, de ez azt hiszem alap. Kontaktlencsét is hordok. Rendszeresen konditerembe járok csak a genetikám miatt nagyon nehéz felszednem izmot. és természetesen drágán öltözködök.

D: 2 (8)

Épphogy csak 170 megvagyok 56 kilóval (elég szépen elbánt velem a természet), elég gyenge csontozatom van, viszont jóképű vagyok. Zárójelbe azért tettem a 8-ast mert ennyire értékelném magamat, ha +10-15 centivel és 15-20 kilóval nehezebb lennék testalkattól függetlenül.

2016. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:

22:


Én egy állat vagyok sajnos akkor

2016. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy részvétem, de amúgy az állatokat általában jobban kedvelem, mint az embereket, szóval ha más szempontokból is állatias vagy, akkor összességében jó a végeredmény. :D
2016. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

A, 5 - realista vagyok maximálisan.

b, 10 - lehet, nem hiszed el, és nem tartanál szimpatikusnak ismerkedésnél, de akkor sem csaltam meg az exem, amikor lett volna más, a szememben nem is akármilyen és az exszel nagyon nem volt már jó a viszonyom. És tudatosan lökök el magamtól minden olyan férfit, akivel akár esélye lenne a vonzódás kialakulásának. Nálam ez elvi kérdés. Ha rossz, megpróbálom megjavítani, ha nem megy, akkor szakítok, mielőtt mással összejövök.

C, megítélés kérdése. 7-8-nak mondanám magam, de igyekszem ezt feljebb tornázni azzal, hogy elkezdtem egészségesebben étkezni, mozogni, hogy lefogyjak. Naponta kétszer mosok fogat, fürdök, olyan ruhát veszek fel, ami jól áll, de nem sminkelem magam, nem szórakozom órák hosszat hajammal, stb.

d, Ezt nem tudnám reálisan megítélni. A páromnak nagyon tetszem, magamnak nem. Szépek a lábaim, homokóra alkatom van, és elvileg szép a mosolyom, ellenben olyan orrom van, mint Caesarnak, van rajtam felesleg (amin mint írtam, igyekszem változtatni), hajlamos vagyok arcra hízni (nem, ezt nem tudom megérteni...). Magamnak max. 5-6 lennék, más viszont másnak ítél.

2016. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

A 10


B 7


C 10


D 10

2016. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!