Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik itt panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik itt panaszkodnak, hogy nincs barátnőjük. Az alábbi listán hova helyezitek magatokat?

Figyelt kérdés

Ezt a listát férfiak kérdéséből loptam. Én magam NEM hiszek benne, de kíváncsi lettem, hogy magatokat hova helyezitek, mert úgy vettem észre, ti hisztek ebben a nők tekintetében.


[link]


2016. jún. 7. 19:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
76%
Én férfi vagyok, és hülyeség ez a lista, elsődlegesen a magabiztosság, és a kisugárzás a legfontosabb.
2016. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled abban, hogy a lista hülyeség, azonban nem ezt kérdeztem, így a válaszod haszontalan volt.
2016. jún. 7. 19:27
 3/51 anonim ***** válasza:
Ezen a listán 7-es, a másikon hatos. Bár az túlzás hogy nuncs barátnőm, de az is, hogy van.
2016. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, olvasni azt nem tudok... Én nem szoktam panaszkodni, főleg nem itt :D
2016. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
50%
Számomra hasznos volt az első válasz, és úgy általában tezek rá hogy mit kérdeztél. :)
2016. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy igen, ha te nem hiszel benne, akkor meg minek kérdezed meg, kedves kérdező? :)
2016. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok notórius panaszkodó, sem klubtag a nőgyűlölő brigádban, de néha azért szomorkodom egy sort: a 4 és az 5 közé valahova :(

Mondjuk volt már barátnőm hosszabb távon, az én bajom inkább az első benyomás terén van, mind külső, mind személyiség által kifolyólag. Szóval nem vagyok annyira vészes, csak kissé ügyetlen az elején :D

2016. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
5 körül. Attól függ mennyire aludtam ki magam :D
2016. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
3-4 környékére.
2016. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
nem szoktam panaszkodni, sírni meg főleg nem egy nő miatt. Ezen a listán 6 és az fölé bárhova beférnék.
2016. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!