Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőcsábász pasit barátzónába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász pasit barátzónába tenni?

Figyelt kérdés

Egyszer volt köztünk egy csók, de semmi több, mert én nem fekszem le csak úgy senkivel, ő meg nem akar komoly kapcsolatot.

Viszont nagyon jó fej a srác, és tök jól eltudunk dumálni, ezért örülnék neki, ha haverok tudnánk maradni.


Szerintetek mit gondolna, ha megkérdezném tőle?


2016. júl. 12. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ebből max szex lehet, barátság sosem, most sem barátként tekint rád, ezután sem fog.
2016. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bántani fogja az önérzetét a dolog. Vagy azt mondja, szó se lehet róla, vagy látszólag rábólint, és próbál majd becserkészni. Ezután vagy sikerrel jár idővel, vagy sem. Ha igen, akkor pedig vagy járni fogtok, mert annyit tepert, hogy közben már meg is szeretett, vagy vígan behúzza a strigulát, amire nagyon büszke lesz, mert nem volt egyszerű megszerezni.
2016. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dugni akar veled, nem barátkozni.

41/N

2016. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt nem egy ilyen "baràtnőm" addig működött a baràtsàgunk, amìg nekem voltak nőim neki meg nem volt baràtja. Amint egyik vagy màsik dolog megszűnt vagy én akartam többet vagy a csaj pasija fenyegetett ok nélkül :D szerintem több mint szànalmas kategória volt ìgy visszatekintve. Messziről elkerülném most màr a csajt :D meg ő is engem :D
2016. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt az baj, hogy vagy elfogadja, hogy nem, vagy megsértődik, vagy látszólag beletörődik, és mint ahogy leírták szép lassan akar becserkészni.
2016. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha velem egy lány ilyet próbálna csinálni, otthagynám a fenébe. Ilyen fajta barátokra nincs szükségem


24/F, "nőcsábász"

2016. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!