Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet mégse tettek barátzónába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégse tettek barátzónába, mert állandóan keres, érdeklődik felőlem?

Figyelt kérdés

Randiztam egy netről egy lánnyal és a 2. randi után közölte, hogy Ő jelenleg csak barátságot érez irántam.

Emiatt én nem keresem már, mert barátzóna nálam nincs.

Viszont ő mindig keres, érdeklődik irántam stb.

Lehet mégis akar valamit?


2016. máj. 2. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Persze! A nőkben ott van az,hogy amint tojik a fejükre a pasi onnantól rögtön érdekesnek tartják a pasit. ÉS NEM VAGYOK NŐGYŰLÖLŐ!
2016. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Elsonek igaza van.20 eves lany vagyok es ez tenyleg igy van.Mindig az kell,aki cseszik rank...sajnos.

Szoval eselyes hogy tobbet akar majd.

2016. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem női, hanem tipikus emberi tulajdonság. Az kell, ami nem a miénk; ami már megvan, az kevésbé érdekes.
2016. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

>Lehet mégis akar valamit?


Nem tett bele téged senki a barátzónába, hanem ezzel a hozzáállással pont te masírozol bele.


Nem, önmagában ez nem jelenti azt, hogy akarvalamit. LEhet, hogy amúgy szimpatikus vagy neki és csak barátkozni akar. Lehet, hogy bűntudatot érez amiatt, hogy visszautasított és így kompenzál. Lehet bármi.


Ha akarsz valamit tudni, akkor kérdezd meg. Mondd meg nyugodtan neki, hogy nem vagy benne biztos, miért érdeklődik és nem tudod, mire gondolj. Egyből ki fog derülni.

2016. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem akar, csak mivel te randizni hívtad és érezte, hogy tetszik neked, ezért akarná, hogy nyomulj rá és az önbizalmát növeld.


Maradj annál az elvednél, hogy barátzóna nálad nincs,haverkodni barátkozni lányokkal nem kell, szóval ne keresd inkább.Mond, hogy bocs, de annyira nem megy neked a kapcsolattartás,mert te inkább randiznál valakivel.

2016. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális ember keresi a barátait, ha ez neked nem kell, hát ne reagálj, majd abbahagyja.
2016. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Viszont ő mindig keres, érdeklődik irántam stb. "


Persze, mint ahogy a barátokat szokás.

2016. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!