Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebbe a pasiba meg mi ütött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe a pasiba meg mi ütött?

Figyelt kérdés

Sok barátnője volt már, de azt mondta, hogy szakított minddel nagyon hamar, mert nem volt beléjük szerelmes, és szerinte úgy nincs értelme együtt lenni valakivel.


Velem is ismerkedett, és azt mondta, hogy irántam sem érez komolyabban semmit, tehát nem szeretne komoly kapcsolatot, de egyébként nincs ellene semminek... (Én is így vagyok vele, szóval jelenleg szexkapcsolat van.)


Érti ezt valaki? A többi csajnak nem mondta meg előre, hogy csak szexet akar, nekem igen, pedig nem tudhatta, hogy igent mondok-e. Ráadásul másokkal nem akart együtt lenni szerelem nélkül, de velem igen, pedig engem se szeret. Kicsit fura a dolog.


Mielőtt valaki leoltana, hogy úgy se fog belém szeretni, ne reménykedjek, nem is szeretném, ha szerelmes lenne, csak nem értem.


20L, 25F


2016. júl. 13. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Mert te különleges vagy...


(ezt hányan veszik még be??)

2016. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondott ilyet. De ezek a tények, amiket írtam.
2016. júl. 13. 10:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert megunta a köröket, és úgy döntött, inkább csak kielégíti az igényeit, amíg nem talál olyat, akibe beleszeretne. Sokkal kevesebb erőfeszítésbe kerül ez, mint folyton újra, meg újra elkezdeni egy kapcsolatot, aztán kilépni belőle.
2016. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha nincs ló jó a szamár is.:)
2016. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4: Én is emiatt vagyok vele:D Sajnos semmi normális pasi nincsen...
2016. júl. 13. 10:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért, mert pótolhatónak tart, és tök felesleges neki udvarolni, meg bármit csinálni, hiszen csak szexet akar veled. Ha meg ilyen könnyen megkapott, akkor meg hülye lenne güzülni. Ha nemet mondtál volna neki, már mással lenne szexpajti.

De ez megint olyan dolog, hogy inkább hagyjuk. Nem szólok be, de szexkapcsolat? Mikor kezditek el magatokat végre tisztelni, és nem egy olyan eszközként tekinteni magatokra, akibe lehet üríteni? Mindegy is, biztos én vagyok a prűd f@asz, de komolyan nem értelek titeket, hogy ilyenekbe minek mentek bele. 23/F

2016. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi a kérdés?

Most így jött ki a lépés, ennyi az egész.

2016. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha Te is csak a szexért vagy vele akkor nincs min filozofálni....
2016. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
6: Ennek egyszerű oka van nálam. Meguntam már a rengeteg sikertelen randit, és hogy senki nem vesz komolyan, ezért úgy döntöttem, inkább kihasználom akkor a helyzetet, mert úgyis hiányzott már nagyon a szex, és így mindketten jól járunk.
2016. júl. 13. 10:56
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Semmi normális pasi.. Talán nyisd ki a kis szemed és nézz körbe! ha folyton a szex után rohangálsz kaparsz, nem csoda h nincs a környezetedbe normális pasi.. Elárulom hogy az egy teljesen más szinten van.

De ha neked ez az életforma megfelel h tépitek egymást ki jut elöbb szexhez akkor egészségedre. Szerinted egy Normális pasinak ilyen lány kell most komolyan ?. Éretlen kislány vagy még, van mit tanulnod.

2016. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!