Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volna egy újító ötletem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna egy újító ötletem a netes társkeresőkhöz. M a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Annyi a lényege, hogy a rendszer több csoportba sorolná a női felhasználókat aszerint, hogy mekkora arányban válaszolnak a levelekre(mondjuk lennének 1,2... csillagos felhasználók)

Amikor egy férfi elő akar fizetni, akkor a magasabb díj ellenében a jobban válaszoló lányokat is látná, nekik is írhatna.

Ezzel a rendszerrel a férfiak végre olyasmit kapnának a pénzükért, amiért valóban fizetnének is, a nőket pedig végre arra ösztönözné, hogy aktivizálják magukat(aki sosem válaszol, azt csak az ingyenes felhasználók látják, tehát kevesebben).



2016. júl. 13. 11:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Megvan! Nem lenne egyáltalán fizetős, de ha valaki nem válaszolna a másiknak, attól elkoboznának minden olyan eszközt, amivel internetezni lehet+ vagy 5 év börtön. :) Ennyi, megvan oldva a problémátok! Ha kell męg valami máshoz is segíség, csak szóljatok nyugodtan, rengeteg ehhez hasonló humánus megoldást tudok. :)
2016. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Valami konstruktívabb dolog, esetleg szarkazmus nélkül?
2016. júl. 13. 22:31
 33/36 anonim ***** válasza:

28as (és még több komment) írója vagyok.

Szerinted, ha az ilyen "nem írok semmit" lányok válaszra lennének kényszerítve, abból jó sülhet ki?

Ezzel a megoldással a legrosszabb társkeresős pasitípusokat vonzanád csak be.

Ők azok akik el fogják üldözni az összes nőt.

Figyi! Én tényleg segíteni próbálok, ha jól sejtem, magad is társkereső vagy.

Írj privit, dumálunk, aztán megpróbáljuk kitalálni, mi lehet a probléma.

2016. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
"Valami konstruktívabb dolog, esetleg szarkazmus nélkül?" Ha a fejünk tetejére állunk, akkor is lesznek olyan nők,akik nem fognak válaszolni, annak idején nekem se válaszolt minden nő, amikor társkeresőztem, annyi volt,hogy még egyszer írtam neki, ha ismét nem jött válasz, akkor ráírtam másra.
2016. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"23-as

El sem hiszem, hogy azzal villogtok, hogy milyen módszerekkel tudjátok megalázni a férfi felhasználókat és kijátszani a rendszert, de tessék:"---férfi vagyok, ennek ellenére köszönöm a leveled melyben azt ecseteled, hogyan húznál a f****odra, köszönöm, de kihagyom!


Egy olyan ötlettel álltam elő, amely minden igényt kielégít, hiszen te megkapod a várva várt válaszod, a csajoknak pedig időt spórol, ezzel növelve a megelégedettségüket, ami az oldalra vonzza a többi csajt, több nő nagyobb esély egy normális kifogására!


Kérdésedre is válaszolva, hogy miért kell egy társkereső oldalra női felhasználó is??? Nos nem mindenki akar egy fórumozó férfitársával összefeküdni, részemről a heteró kapcsolatok híve vagyok, remélem megérted és elfogadod, köszönöm!


"Egy algoritmus figyelné, hogy ugyanazt vagy ugyanolyan hosszúságó, esetleg ugyanannyi idő alatt elkészített levelet válaszolsz-e és ha nem felesz meg, akkor technikailag "nem válaszoltál" kategória leszel.

Egy másik algoritmus figyeli, hogy az elküldött stringek értelmes szövegek lehettek-e.

Stb..."---remek kizárnád az összes nőt az oldalról :) De akkor minek is neked társkereső oldal?


"Technikailag minden meg lehet oldani, egyet kivéve, a szándékos és rosszindulatú szabotázst."---Hogyan oldod meg, hogy a hozzád hasonlók ne tudjanak regisztrálni???

2016. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

ösz 33-as, de engem innentől nem érdekel a dolog.

Valamiért abban a hitben voltam, hogy a nők is úgy keresnek pért, hogy azt akarják és tesznek érte, de láthatóan nagyon naiv hülye voltam, mert ti élvezitek azt, ami a férfiak számára a legrosszabb az egészben.

Már őszintén nem akarok segíteni rajtatok és úgy érzem megérdemlik a netes társkereső nők, hogy ott szenedjenek az örökkévalóságig, mert egyszerűen megérdemlik ezzel a lelkülettel és gerinctelenséggel, amiről még csak nem is veszik észre, hogy mennyire mocsok dolog.


Részemről lezártam a kérdést(kár, hogy nincs visszavonó/törlő gomb).

Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 14. 10:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!