Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a fiú többet akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú többet akar tőlem barátságnál?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, de még sem lép semmit. :(


Folyamatosan beszélünk neten, sokat kérdezget, és emlékszik mindenre, amiket mondtam neki, a múltkor elhívott találkozni kettesben, és bár sokára ért haza aznap, de még éjfélkor is hajlandó volt utazni miattam, hogy fussunk össze. Ahogy hazaért, már írt is nekem rögtön, meg már szervezi a következő talinkat, el akar vinni kirándulni egy nagyon szép helyre.

Ez mind szép és jó, de semmi olyan megmozdulása nincsen, amiből levenném, hogy bejövök neki. Pl. nem érint meg véletlenül, nem húzódik közel hozzám, nem bókol nekem, stb. Tény, hogy nagyon félénk srác, de tényleg nagyon, de azért akkor is léphetne valamit.


Nekem kellene kezdeményeznem?


2016. júl. 13. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ő már kezdeményezett, de megrekedt egy szinten...adsz neki elég bátorítást, hogy merjen lépni?


23F

2016. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, igen.
2016. júl. 13. 14:12
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A mosoly nem elég, dicsérd meg nyugodtan, vagy bújj hozzá. Ő már sokat megtett az ügy érdekében, de tényleg megrekedt. Ha viszont te nem mutatod ki az érdeklődésedet, csak ő, akkor egy idő után meg fogja unni a dolgot, és dobbantani fog. Szóval hajrá, bátorítsd!
2016. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A nőknek is legalább ugyanannyi eszköztáruk van arra, hogy kezdeményezzenek anélkül, hogy azt feltűnnek a másik nemnek, szóval csapasd, ha tetszik!

Te is ugyanúgy hozzáérhetsz "véletlenül", mondhatsz kétértelmű dolgokat, dicsérheted anélkül, hogy nyíltan a szemébe mondanád.

Lehet nem akarja elkapkodni a dolgokat. Az én párom is ilyen volt. Még az első csókunk is jóval a járásunk után volt, azt hittem már sosem akar megcsókolni, de csak a megfelelő alkalomra várt, hogy az szép és tökéletes legyen...

2016. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Te is közelebb húzódhatnál hozzá, add alá a lovat :D
2016. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

és milyen jeleket adsz?


23F

2016. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki kétértelmű dolgokat, én is sokat keresem őt, érdeklődök iránta, mindig elmegyek vele találkozni, mindig szépen kiöltözök meg minden, pedig az egyetemről már ismer, szóval tudja, hogy a hétköznapokon nem szoktam.
2016. júl. 13. 14:22
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha tetszel neki, akkor mindegy, hogy hétköznapi ruciban vagy, vagy csinosabb összeállításban, mindenben szépnek fog látni. Szóval ez elég halovány jelküldés szegénynek...
2016. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tedd egyértelművé.

Én személyszerint nem járok el kirándulni kettesben egyik haverommal sem. Biztosra veszem, hogy többet akar. :p

2016. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem elég egyértelmü abból hogy elhiv meg beutazza érted a fél világot ? szerinted ez semmi ?.. Na és az nem jutott eszedbe hogy talán te csinálj valamit ? ezt nem tudom megérteni a nőkben komolyan pofám leszakad. Néma gyereknek anyja sem érti szavát. Ha nem nyitod ki a szádat és mondod hogy te mit képzelsz el, nem adsz jeleket amikből venné a lapot, még is mit vársz igy ?? besz.rás. úgy persze h nem történik semmi, ha ülsz melette mint egy eszetlen liba , de azért el is vagy mint a befőtt kényelmesen.. Ne legyél életképtelen! mondjuk én már réges rég ott hagytalak volna a srác helyébe
2016. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!