Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érzem magam normálisnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam normálisnak, mert 27 évesen még nincs barátnőm és családom se. Azon gondolkodok, hogy feladom az ismerkedést és inkább elmegyek egy örömlányhoz hogy meglegyen aminek megkell lennie. Genetikai selejt vagyok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy tudjátok mennyi és mennyi lány van aki kapcsolatot keres?

Keressetek magatoknak új hobbit, járjatok el táncolni, úszni, sportolni, olyan helyekre is, ahol eddig nem fordultatok meg, hogy egyre több emberrel ismerkedjetek meg, és akkor meglesz a gyümölcse. - de ha csak otthon ülsz a wow előtt, és várod a messiást, akkor 10 év múlva is itt fogsz siránkozni.

2016. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem, csak az erősebb faj privilégiuma a szaporodás és a gének öröklődése. Hiába csinálok bármit, Isten elzárt előlem minden utat.

Mert gonosz!

2016. máj. 5. 19:50
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Szóval Isten a hibás a te tehetetlenségedért?

Az elmúlt 7 évben mondjuk mennyi új hobbit próbáltál ki? Őszintén.

2016. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
ha ennyire rossz véleménnyel vagy magadrol mért várod el hogy egy lány mást lásson benned
2016. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Próbáltam sokat. Próbáltam ismerkedni de dadogtam és féltem. És erre kiröhögtek. Miért jó nekik hogy kiröhögnek?

A csajok akikkel beszéltem fb-n már le se bagóznak letiltanak! DE nem baj jön még kutyára dér! A középkorban tisztább volt a szerelem.

2016. máj. 5. 20:03
 6/18 anonim ***** válasza:

A legelsőnek igaza van!! Ki kell mozdulni, új hobby, baráti körök kialakítása. Nem mondom hogy percről percre fog menni, de el kell indulni! Mert ugye megismerkedsz akár egy fiúval, annak van egy húga, vagy megismersz egy lányt, annak vannak bnői... és sorolhatnám. 27 évesen még előtted az élet!! Én is 28 vagyok, sajnos fél éve lett vége egy kapcsolatomnak, de nem érzem hogy e tére nem vagyok normális (AZ más hogy esetleg más téren nem vagyok normális.. :)) vannak ismerőseim, akik 36 meg fölöttiek, és még csak bnőjük sincsen. még sincsenek elkeserredve!


Hajrá!!

2016. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Csak ugy kivancsisagbol, mi lesz az oromlanynak? Ugy irtad mintha o majd halalra kefelne es boldogan halnal meg. :D Ha toketlenkedsz, akkor az oromlanyt se tudod megdugni, ezt vagod? :D
2016. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

A középkorban? Amikor az asszony neve kuss volt?

Bocsi haver, inkább neked ne is legyen nőd, ameddig így gondolkozol.

Na de mennyi is az az új hobbi 7 év alatt? Kb?

2016. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
A kozepkorban pont h mocskosabb volt a szerelem, nem sokat furodtek, pestis meg miegymas, eroszakolasok. Most is lehet eroszakolni, csak a bortonben teged eroszakolnak utana meg. :D Tisztabb volt a szerelem, aki ilyet mond, azt visszakuldenem az idoben, nekem jo a jelen. :)
2016. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
#1 és ha a fölsorolt dolgok engem nem érdekelnek, sőt felesleges időpocsékolásnak tartom azokat, akkor minek járjak el oda? hogy búval*-***ott képpel üljem meg táncoljam végig azt a pár órát? biztos minden lány erre vágyik.
2016. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!