Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos nőként egy ilyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos nőként egy ilyen férfi mellett biztonságban lehetek?

Figyelt kérdés
Csinos nő vagyok eddig csak jó pasijaim voltak. De mindig megaláztak bántottak átvertek stb. És már betelt a pohár. 28 éves vagyok és végre egy normális pasit akarok. Most van egy férfi aki nagyon el van hízva önbizalomhiányos félénk visszahúzódó kevés fizetése van, alig volt barátnője. Viszont nagyon jó ember nagyon tud szeretni. Mivel nagyon nem kelendő férfi ezért meg fog becsülni illetve lehetősége sem lesz elhagyni másért.
2016. júl. 15. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
nem elég életszagú ez a kérdés
2016. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kamu. Annak is gyenge.
2016. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem egyáltalán nem kamu...

Miért lenne kamu?

Csomó csalódott nő van aki egy ilyen pasival kezd

2016. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Szexuális vonzalom nélkül fél évig se bírod mellette.
2016. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4. Már hogyne bírná.... Szerinted hány nő van szexuális vonzalom nélkül pasival....valami érdek miatt pl pénz
2016. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy csöpög a kérdésedből, hogy LENÉZED a fickót és az számít, hogy ő nem fog megcsalni, mert "ahhoz is béna" ráadásul neked is elnézi majd, mert ronda. Velem ez még be is jönne sajnos, nekem el kell majd ezt tűrni, de nem mindenki ilyen.
2016. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, akit átverne, megaláznak, bántanak az legalább annyira hibás, mint azok akik ezt teszik velük.

Nekem eddig egy barátnőm volt, aki hozzád hasonló cipőben járt. Úgy indult, hogy állandó dührohamaim voltak, mikor mesélte miket csináltak vele, és megfogadtam, hogy ha egyszer összefutunk valahol valamelyik díszpinttyel agyonvágom. Elképzelni nem tudtam, hogy én is meg tudnám akármelyik opciót is valósítani vele szemben. Rosszul hittem. Őt csaltam meg először, és utoljára is. Sajnos pontosan tudom, hogy miért illetve azt is, hogy miért alakultak úgy az előző kapcsolatai, ahogy. Továbbá az is sejthető, hogy miért alakulnak azóta is hasonlóképpen.

Amondó vagyok, hogyha többször beleszalad az ember hasonló pofonokba, akkor nem azok fajtájában kéne keresni a hibát, akik adták, hanem illene elgondolkoznia egy kicsit önmagán. Hogy mi az, amiért így alakulnak a dolgai. Persze ez koránt sem egyszerű feladat, mikor az ember el van foglalva éppen azzal, hogy mennyire szerencsétlen, és szegény ő, nem tehet semmiről és megint egy ilyet talált és miért veri őt az élet, stb...

2016. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez 28 évesen komoly kérdés akkor nagyon sajnállak, komolyan! Próbálj meg kicsit magaddal foglalkozni és összekapni magad!
2016. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen férfi vagyok, a feleségem, meg olyan, mint te. Már amennyit leírtál.


Tudod mi a baj nálunk? Az asszony felsőbbrendű érzése. Azzal tönkretett mindent. Lehet, hogy én sem vagyok kelendő a piacon, de legalább van egy cselédem. Aki abban a hamis illúzióban él, hogy semmi tartásom sincs, és nem fogom kidobni. Csak az a baj, hogy téved. Ilyen férfiként, nem kellünk egy nőnek sem, gondolhatnátok, de ez nem így van. Rengeteg megkeseredett nő van, (az én célcsoportomban is) az elvált tartással rendelkező anyucik között is.


Ennek ellenére nekem már azért sem kellenél, hiába vagy gyönyörű, mert túl sok expasid van. Persze letagadhatod, de kiderül, és kidob Ő is.

2016. júl. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Elég unintelligens nő lehetsz.
2016. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!