Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy gondolja némelyik férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolja némelyik férfi, hogy a nőknek a munka (8óra vagy több) mellett minden nap főzniük kell meg a lakásnak mindig ragyognia kell?

Figyelt kérdés
Néha csak passzívan olvasgatok az oldalon, és némelyik nőt nagyon nem irigylem. Pár pasi azt hiszi, hogy a nő egy gép? A férfi dolgozik; a nő dolgozik + házimunka?
2016. ápr. 24. 16:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%

Munka+háztartás+gyereknevelés+sport

Elvégre csinos is legyen.

2016. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
+fáradt se legyen este lepedőakrobatikázni!
2016. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszi mindenki azt. Közöttük én sem :)
2016. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
7%
mit nyavajogsz? anyáink a szocializmusban dolgoztak nem 8 órát többet még is munka után főztek takarítottak mostak még se rinyáltak mint a mai ""nők""
2016. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy a lehurrogós válaszokat olvasom, nem csodálom hogy nincs senkijük...
2016. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
A 3.-nak ment a zöld kéz. A 4. meg menjen SEGÍTENI az asszonynak
2016. ápr. 24. 16:53
 7/39 anonim ***** válasza:
60%
En főzök, mosok, takarítók, mosogatok, bevasarlok, viszont nem kerekesek túlságosan jól. Viszont ha sok pénzt vinnék haza, akkor biztos megkérném a páromat, hogy vagy o menjen négy órás műszakba es tehermentesitsen mikor hazaérek, vagy legyen valaki aki a házi munka nagy részét elvégzi. Főzni imádok, szoval azt meg egyik barátnőmnek sem engedtem at. :)
2016. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek főzni. Általában ezt együtt csináltam minden párommal, de volt olyan, hogy az egyik munka mellett felnőttképzésre is járt, például vizsgaidőszakban gyakorlatilag csak én főztem.


Mondjuk mosogatni utálok, de azt mindig el tudom boltolni porszívózásra.

2016. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére nem minden pasi ilyen. Én találtam olyat aki a házimunka legalább felét megcsinálja.
2016. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
74%

Azért az a nő is "hibás", aki ezt a felállást elfogadja.

Az én ismeretségi körömben a túlnyomó többség megtalálja a módját a tehermentesítésnek.

Pl. a kaját hétköznap mindenki megoldja a munkahelyen (gyerekek iskolában), vagy rendelnek.

A takarítás hétvégén pár óra alatt megvan, pláne ha a férj is besegít. De az általam ismert, középosztálybeli családok nagy többségéhez jár bejárónő, heti egy-két alkalommal, vagy legalább nagytakarításkor (pl. ablakpucolás).

Szerencsére a páromnak természetes, hogy segít a háztartásban, és ha nincs minden topon, akkor is elnézi. (Pl. ha takarítunk, akkor egyértelmű, hogy rendelünk valamit, hiszen egyszerre lehetetlen mindent megcsinálni.)

2016. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!