Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyenkor igazat mondtok? (Érdekes)

Figyelt kérdés

1. Tavaly júliusban megbeszéltünk egy lánnyal egy találkozót. A találkozó előtt kb. 6 órával lemondta a lány, mert állítása szerint a nyaralása alkalmával (pár héttel azelőtt) megismert egy másik fiút és "nem akar kettős játékot játszani" (úgy, hogy engem régebbről ismert, mint a másik fiút).

2. Augusztusban megismertem egy másik lányt, fél éven keresztül remekül leveleztünk, ezernyi jelét adta, hogy érdeklem. Januárban találkoztunk, amikor éreztem, hogy kicsit bejövök neki élő is. Februárban írtam egy verset neki, erre ő azt írta, hogy találkozgat egy másik fiúval kb. 1 hónapja és köztünk nem lehet semmi.

3. Áprilisban megismertem egy harmadik lányt, ismét remek levelezés és pozitív visszajelzés az irányából. Júniusban találkozott csak velem, mert az egyetemi vizsgái miatt "nem ért rá". A találkozó előtt írtam neki egy verset, mire azt írta, hogy találkozott közben egy másik fiúval pár hete (amikor "nem ért rá"), ezért nem lehetséges köztünk semmi.

4. A legutóbbi lány is hónapokon keresztül, amikor kérdeztem a találkozó felől, mindig írogatta, hogy fogunk találkozni, csak ő elfoglalt (végzős egyetemista, így megértettem). Írtam neki is egy verset, és ő is pont utána írta, hogy pár hete megismert egy másik fiút.


Lányok, simán csak peches lennék? Nem tudom, hová tegyem magamban ezt a jelenséget!


25/F



2016. júl. 16. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen verset írtál nekik?:D Ha valami nagy szerelmes litániát, megértem, hogy eltűntek...
2016. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a verses dolgot mellőzd szerintem. Túl nyomulós. Értem kell a romantika, tény, de azért elöbb legyen már valami köztetek. Érted...nem is találkoztatok még de te már szerelmes verset írsz. Sok, túl gyors és indokolatlan. Az tény, hogy amig nem találkoztatok, nem történt semmi még elítélni se lehet ezeket a lányokat, hogy mással találkozgattak.

Nem tudom mit mondhatnék még.

2016. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is érdekes...
2016. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 icu75 ***** válasza:
100%
Csak "alap" dolgokról érdemes levelezni,utána egyből találkozni kell. 1-2héten belül. Ott rontod el hogy több hónapig csak levelezel! Minél előbb találkozni kell,mert hiába passzol minden írásban meg fényképen,ha találkozáskor a kisugárzása nem fog meg. A lányoknak lehet nincs is más pasijuk,de addigra túl "sokat tudsz" róluk a levelezések miatt és nem mernek/akarnak talizni inkább léptetnek. Amelyik lány nem hajlandó veled talizni pár hét után azt léptesd. Erre nem kifogás a vizsgaidőszak se meg semmi egy-két szabad órája mindenkinek van!
2016. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#3 ténleg nem.


Kérdező! Bénák a verseid!

2016. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
alapból ott a gond hogy mással is találkozgat beszélt.. persze nem lehet megtiltani, de ha egyszerre 50 féle dologra terelem a figyelmet akkor nemcsoda
2016. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írjál több verset ha jót akarsz:D
2016. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A verseket hanyagold, gyanús, hogy mindig a verseid után léptek le. Szerintem túl "sok", és még az is lehet, hogy bekamuzták a másik pasit, hogy ne akarj tovább közeledni. A több hónapon keresztül tartó levelezést is hanyagold. Én is ismerkedtem már online, kb 2 nap levelezés-üzenetezés után egyből találkoztunk. Nem igazán értem a hónapokig tartó e-mailezés lényegét, abból nehezen lesz párkapcsolat. Mint a mellékelt ábra is mutatja.
2016. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A versek... szerintem a versek lesznek az okai az egésznek.
2016. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Túl sokáig levelezgetsz. Miért? Teljesen egyértelmű, hogy a lányok sem levelezőtársat keresnek, hanem egy élő embert. És mivel Te nem mutatsz hajlandóságot az ismerkedésre (azon kívül, hogy levelezgetsz), más pedig igen, nyilván ő viszi a csajt. Ennyi.
2016. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!