Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érez haragot, tehetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez haragot, tehetetlenséget és irigységet ilyenkor? ( 23/F)

Figyelt kérdés

Az van, hogy most vagyok 23 éves, kb 5 éve keményen dolgozok rajta, hogy olyanná váljak amilyen most vagyok.

Nem csak külsőmön hanem a személyiségemen, az önbizalmamon is dolgoztam, dolgozok.

Őszinte leszek, mindenfajta beképzeltség nélkül de tetszem magamnak, helyes és értelmes srácnak gondom magam.

De nekem kimarad az a tipikus csajozós, középsuli és fősulis időszak, most meg már annak a végén járok.

Ez miatt, dühös vagyok és irigy mikor látom, hogy másnak van valakije, vagy csak könnyedén összejön a szex valakivel.

Mintha még nem éltem volna ki magam és rettegek, hogy mi lesz ha nem is fogom tudni.

Másnak is volt már ilyen szakasza, hogy küzdöttétek le?



2016. júl. 1. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy rendbe raktad magad lelkileg?

Mert lehet, hogy a külsőd rendben van, de ha belül is rendben lennél, akkor nem irigykednél és nem dühöngenél.

2016. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Ezzel a felfogással nem erősíted, hanam gyengíted magad.

Éld az életet! Ismerkedj, ne görcsösen akarj, csak hagyd, hogy a dolgok jöjjenek-mert fognak csak ezek szerint téged kicsit váratnak még...

2016. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is éppen ilyen hangulatom volt a te korodban.


Nem "maradtál ki" semmiből, az igénytelenkedésen, meg az olcsóságon kívül. Ha majd lesz egy komoly kapcsolatod, megérted, és lenyugszol :)

2016. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Nyugi nyugi. 23 vagy, rohadtul fiatal. Ne legyenek komplexusaid, amiatt, hogy 16 évesen nem feküdtél le az összes nőnemű osztálytársaddal.

Férfi vagy. Neked baromi sok időd van még, hogy kiéld magad. Mondom ezt a biológiára gondolva. Ha egy nő gyereket akar, akkor neki nem ér rá 40 évesen. Neked viszont 35-40 évesen is elég lesz megállapodnod és még egy rossz szót sem kapsz.

Fiatal vagy még vagy 10-15 évig. Addig csak összejön valami, nem? :D

Én lány vagyok, de én sem parázom azért, mert nem lesz senkim, vagy nem tudom kiélni magam, bár én a kiélésre nem vágyom.

24/l

2016. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A dühöng az talán kicsit erős, de néha majdnem az.

Mindig is magamnak való voltam, de most már megy a csevegés mindenfajta blokkolás nélkül is, sőt régen ilyen nem csináltam de mostanában ha csak sétálok is keresem a lányok figyelmét, hogy a szemezzek velük, és tapasztalom, hogy mosolyogva visszanéznek.

Csak tudjátok az baj, hogy amikor egy negatív tapasztalat ér akkor sokszor arra gondolok, hogy mi van akkor, hogy hibába nem vagyok már az a görcs/ gnóm aki régen voltam de néhányan mégis valahogy azt látják

Ami tök hülyeség mert ők nem ismertek régen és csak azt látják aki most vagyok, egy olyan ember akire rá nézve nem látod, hogy régen egy szerencsétlenség volt, sőt lehet, hogy pont fordítva gondolnák rólam.

2016. júl. 1. 11:34
 6/15 A kérdező kommentje:

De lehet, hogy csak elkapott a mohóság, félelemmel vegyülve mikor látok egy csinos lányt facen, társkeresőn vagy valóéletben, hogy ,, basszus ilyen lány nekem sose volt meg és lehet, hogy sose lesz?"

Na itt persze nem csak a szexre gondolok hanem és/vagy párkapcsolatra is.

2016. júl. 1. 11:36
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
En kieltem magam 15-22 eves koromba minden tekintetben megsem erzem azt hogy tobb lennek masoknal. Nem attol leszel ferfi hogy lefekudtel mindenkivel a kornyezetedben. Az ilyeneket him ribizliknek hivjak :)
2016. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De Te KIÉLTED magad, érted?

Ez olyan nekem, mikor a gazdag ember azt mondja, hogy a pénz nem boldogít.

Remélem a példámmal átérzed a helyzetem.

2016. júl. 1. 11:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Én mindjárt 32 vagyok, bár ez ne vigasztaljon, hogy én se éltem ki magam. Leginkább én is a tanulásnak és a munkának éltem. Lányoknál persze másabb a helyzet, kicsit kényelmesebb az igen vagy a nem mondás.


A legnagyobb igazságot azért mindig tartsd fejben: A tej megromlik, a bor beérik. :D

2016. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Azért a túlérett bort is kiöntik a csapba, egyes érett sajtokat viszont aranyárban kínálnak :)
2016. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!