Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyenkor igazat mondtok? (Érdekes)

Figyelt kérdés

1. Tavaly júliusban megbeszéltünk egy lánnyal egy találkozót. A találkozó előtt kb. 6 órával lemondta a lány, mert állítása szerint a nyaralása alkalmával (pár héttel azelőtt) megismert egy másik fiút és "nem akar kettős játékot játszani" (úgy, hogy engem régebbről ismert, mint a másik fiút).

2. Augusztusban megismertem egy másik lányt, fél éven keresztül remekül leveleztünk, ezernyi jelét adta, hogy érdeklem. Januárban találkoztunk, amikor éreztem, hogy kicsit bejövök neki élő is. Februárban írtam egy verset neki, erre ő azt írta, hogy találkozgat egy másik fiúval kb. 1 hónapja és köztünk nem lehet semmi.

3. Áprilisban megismertem egy harmadik lányt, ismét remek levelezés és pozitív visszajelzés az irányából. Júniusban találkozott csak velem, mert az egyetemi vizsgái miatt "nem ért rá". A találkozó előtt írtam neki egy verset, mire azt írta, hogy találkozott közben egy másik fiúval pár hete (amikor "nem ért rá"), ezért nem lehetséges köztünk semmi.

4. A legutóbbi lány is hónapokon keresztül, amikor kérdeztem a találkozó felől, mindig írogatta, hogy fogunk találkozni, csak ő elfoglalt (végzős egyetemista, így megértettem). Írtam neki is egy verset, és ő is pont utána írta, hogy pár hete megismert egy másik fiút.


Lányok, simán csak peches lennék? Nem tudom, hová tegyem magamban ezt a jelenséget!


25/F



2016. júl. 16. 09:34
1 2
 11/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Ne írj verset és hívd el a lányt pár nap beszélgetés után. Szerintem ilyen töketlen barát típusú srácnak állítod be magad ezzel a módszerrel. Persze hogy találnak mást, mert amíg te csak levelezgetsz addig más srác meg elhívja őket hiába nem ismeri annyi ideje a lányt.
2016. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 RoseTyler ***** válasza:

Hanyagold a verseket. Vagyis csak annak írj, aki vevő rá. Nekem pl. tök kellemetlen lett volna, ha bárki is verset küldözget, mivel egyrészt nem szeretem a verseket, másrészt mi a fenét reagáljak rá, meg riasztó, hogy már az elején ennyire beleéli magát a pasi a dolgokba, hogy verset ír külön nekem.


Egyébként meg egy-két, max három hét levelezés és után illik találkozni. Ha nem akar találkozni a lány, akkor ne várj rá sokat, mert nem érdekled eléggé. De persze, a semminél jobb vagy neki, viszont ez neked annyira nem jó hír.

2016. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ők, nem tudom melyikük mikor mondott igazat és mikor nem. Hacsak nem terribilisek a verseid, nem hiszem hogy sok köze van a dologhoz, max ráébresztette őket, hogy úgysem szerelmesek beléd.

20/N

2016. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ennyi idő után hívtam el őket:

1. max. egy hónap, kb. 4 hét levelezés után.

2. Kb. két hónap után.

3. Kb. három hét után.

4. Pár levélváltás után ő írta, hogy szívesen eljönne velem valahová.


A verseimmel kapcsolatban:

2. Ő eleve bölcsész, magyartanárnak készül (biztos utálja akkor a verseket :D), ő maga is írt verseket (nem nekem). Akkor írtam neki szerelmes jellegű verseket (tehát mégcsak nem is volt csöpögős), miután már egyszer találkoztunk januárban és kölcsönösnek éreztem a vonzalmat.

3. Ez a vers sem volt csöpögős, hanem csak egy találkozóra invitáló, mégcsak nem is fennkölt. Inkább játékos.

4. Ez is egy találkozóra invitáló, kicsit lovagias, de a lányról semmi konkrétabbat nem írtam, mivel nem ismertem annyira. Próbáltam egy kicsit humorosra is venni.


Ettől függetlenül lehet, maga a versírás nem jön be nekik? Pedig mind a 4 lány bölcsész... na mindegy. Nekik a vers akkor csak szakma, semmi több.

A 3-as lánynak küldtem egy verset csatolva, amit én írtam, de még régebben, tehát nem neki. Többször is emlékeztettem őt a verses csatolmányomra, de ő mindig "elfelejtette megnyitni" vagy épp mobilról nem tudta megnézni... de mintha direkt el se akarta volna olvasni.

Ennyire gáz dolog egy vers? Mégha rosszul sikerül is (de nem hinném)...

2016. júl. 16. 12:56
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

"Pedig mind a 4 lány bölcsész."


Az, hogy bölszész, még nem jelenti azt, hogy biztos, hogy szeteti a verseket... Sokkal valószínûbben jelenti azt, hogy csak nem szereti a matekot..

2016. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Lehet nem jók a verseid. Én hanyagolnám a versírást.

Attól még hogy valaki bölcsész, nem fog minden verset imádni, biztos megvannak a kedvencei.

2016. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is hanyagold a verseket.


Én szeretem a verseket úgy általában, de nem akarom, hogy írjanak egyet nekem. Méghozzá azért, mert nem tudom, mit kéne reagálnom rá, és kínosan érezném magam!


Ha esetleg a párom hobbiból verseket írna , és csak megkérne, hogy olvassam el, hogy szerintem milyenek, az oké lenne. De ha direkt ilyen üzenet jelleggel érkezik egy vers, amitől meg kéne hatódnom, vagy nem is tudom, hogyan kéne reagálnom, az nagyon kínos lenne. Erre nem lehet mit válaszolni. Lehet, hogy én is menekülnék.

2016. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindenesetre semmiképp se kérd versbe szedve a big mac menüt a mekiben! :)
2016. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
Felejtsd el a verseket. Nem az a bejövős ha térdre ereszkedsz előttük, legalábbis így semmiképp sem úgy fognak rád nézni mint potenciális partnerre. Legyél laza és magabiztos, tudjanak rád felnézni. Tudni kell kedveskedni is, de nem akkor amikor még nem is találkoztatok soha élőben és nem ennyire nyálas, idejétmúlt módszerrel. Lehet, hogy egy vers jó lenne mondjuk egy tizedik házassági évfordulóra, de nem akkor amikor még nem is ismeritek egymást testközelből.
2016. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!