Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet éretten fogadni a visszautasítást, amennyiben az nem bunkón történik? Miért kell sértődött leveleket írni vagy r. ancnak nevezni valakit, akivel nem rég még össze akartál jönni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Mert hisztis kisfiúk.... :) Ilyenkor mutatják ki a foguk fehérjét.
2016. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Folt esett az egójukon, képtelenek ezt feldolgozni, hogy hogy merte őket valaki visszautasítani, plusz az ilyenek önmagukkal sincsenek rendben különben nem hisztiznének.
2016. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%

Azért megnézném én azt a nem bunkó visszautasítást.

Manapság a nők azt is annak vélik, ha egyszerűen nem válaszolnak vagy csak úgy eltűnnek... márpedig ez olyan zsigeri parasztság, hogy az ilyen nőt vajúból kéne etetni is.

2016. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam r.ancnak nevezni senkit,aki visszautasít, nem is írok semmit, a tettek embere vagyok, megjelenek a lakásán...
2016. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én már megtanultam, hogy pár dologon teljesen fölösleges fennakadni, és az ilyen sértegetés pont ez a kategória.
2016. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem véletlenül mondják, hogy ha valóban meg akarsz ismerni valakit, mondj neki nemet.
2016. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%

6-os

Ha túlléptél ezen az oraveczi magasságokban repkedő gondolatmeneten, akkor elkezdhetnél gondolkodni azon, hogy a nem válasznak lehetnek bizonyos mellékhatásai a másik embernél, pl. az, hogy "nem"-ként is fogja érteni a válaszodat. Ez biztosan jó lesz?

2016. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
# 7: Mi van, nem bírod elviselni a visszautasítást?
2016. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az attól függ.
2016. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

#6


Ajánlom figyelmedbe Allan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvet! Nagyon sokat fogsz belőle tanulni, pl azt is, hogy ha egy pasinak azt mondod, hogy nem, akkor ő azt nem-ként is fogja érteni. Csak te képzelsz bele többet, a pasiknak egyértelműen kell közölni, hogy mit akarsz, ők nem gondolatolvasók, ha te azt mondod, hogy nem, ami valójában igen, akkor nyögd már ki egyszerűen, hogy igen, és ne bonyolítsd túl a dolgot!

2016. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!