Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet éretten fogadni a visszautasítást, amennyiben az nem bunkón történik? Miért kell sértődött leveleket írni vagy r. ancnak nevezni valakit, akivel nem rég még össze akartál jönni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 20:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

# 10: Te mit szedsz, már ne haragudj? Konkrétan légből kapott dolgokat állítasz rólam ismeretlenül. Ha itt valaki beleképzel valamibe valamit és bonyolítja a dolgokat, az nem én vagyok.

A könyvedet meg olvastam, ritka nagy hülyeségnek tartottam a benne foglaltakat.

2016. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

En sem vagyok oda a pease-garner parosert inkabb deborah tannen miert ertjuk felre egymast c. konyvet javaslom ha mar konyvek. Az teny hogy vilagosan kell beszelni de nem ertem ez hogy jott szoba. Itt az a kerdes hogy valakit egxertelmuen visszautasitanak.


Egyik valaszolonak: en elhiszem hogy van sok bunko no. De rogton megkerdojelezni a kerdezoigazsagat meg ezt mindenhova odakommentelni folosleges plane ilyen alparian. Azon kivul en itt a szemelyes visszautasitasra gondoltam. Irasban en azoknak nem valaszolok aki:

- a 86. levelet irjak itt. Ok talan nem tudjak hogy kinek irnak a nevtelenseg miatt de 86.x mar unalmas

- akik bejelolnek facebookon de egy koszonest nem tudnak megereszteni es nekem kell rajuk irni hogy kik ok.


Bocs az irasmodert.

2016. júl. 17. 09:03
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a 6-os amúgy nem szó szerint értette. Azt se mondjuk szó szerint, hogy a hazug embert hamarabb utolérjük, mint a sánta kutyát. Nekem tetszik a mondás, szerintem ez nem Oravecz Nóra-szintű.
2016. júl. 17. 17:22
 14/19 anonim ***** válasza:

Nos 13-as, akkor vegyük sorra.

A 6.os azt mondja, hogy "Igen, nem véletlenül mondják, hogy ha valóban meg akarsz ismerni valakit, mondj neki nemet."


Akkor egy gondolatkísérlet.

Mész az utcán és én egyszer csak rádugatok, hogy a jó büdös qrva anyádat.

Erre te visszaanyázol, talán meg is ütsz, mire én felcsattanok, hejj, megmondtam, hogy erőszakos és csúnyán beszél...

Érted, ha valamit be akarsz bizonyítani, elég könnyen tudod, ha megfelelően manipulálod a kísérlet körülményeit.

Ha azt akarod bebizonyítani, hogy mekkora kis getzi vagyok, ha elküldenek, elég csak paraszt módon direkt elküldened és a jelentésedből kihagyhatod, hogy te magad mit és hogyan provokáltál ki szándékosan.


Viszont ha már így gerjedsz a szólásokra, közmondásokra, ajánlok egy jobbat:

Mindennél többet árul el az emberről, hogy hogyan bánik azokkal, akikkel nem muszáj jól bánnia.

2016. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem értelek. Először is, kérdező vagyok, nem 13-as. Másodszor ismerem az idézetet, nem közmondás, szállóige. Harmadszor, nem tudom, mit akarsz bizonyítani a példáddal. Se azt, hogy a leírt esetben hogy lehetne úgy érteni, hogy bármit is provokáltam, hiszen te kezdted. Se azt, hogy ez az egész hogy jön ide. Én feltettem egy egyszerű kérdést, te meg össze-vissza hadoválsz. Mindenféle elképzelt szituációkról beszélsz, amelyek mind ütik a feltett kérdést.


"amennyiben az nem bunkón történik"


Ennyiben össze van foglalva minden, aminek ellentmondasz. Kötekedés nem érdekel, azoknak szívesen várom a válaszát, akik a kérdésre reagálnak.

2016. júl. 17. 18:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Jól van, ez parttalan. Hagyjuk egymást békén. Szia
2016. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2016. júl. 17. 19:40
 18/19 anonim ***** válasza:

Mert férfiként azt azért mégse süthetik rá ilyenkor a másikra, hogy biztos csak dugni akart, így marad ez...


De viccet félretéve: azért nem lehet éretten fogadni, mert nem érett emberek.

Vagy milyen mélységű ok-okozati összefüggést vártál?

2016. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Végül is jogos a kérdésed, köszi.
2016. júl. 26. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!