Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos nők, férfiak! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos nők, férfiak! Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

A kérdés azokhoz szól, akik szeretnének társat, és nem egyedül tervezik a jövőt.

Nálatok is hullámzó a hangulat? Pl. egyik nap reménykedsz, másik nap semmihez nincs kedved. Van ilyen másnál is? Mit tesztek ilyenkor, amíg meg nem találjátok azt, akivel együtt tudnátok élni? Mivel lendültök túl a holtponton (akinek van ilyen)?


2016. júl. 17. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig hullámzó,és nehéz egyedül,havas párom,csak olyankor vagyok kiegyensúlyozott, addig bizonytalan,negatív...
2016. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is valahogy így van. A józan eszemmel tudom, hogy nem is lesz soha olyan nő, aki szeret, mert ahhoz túl alacsony és ronda vagyok.
2016. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja, elég ingadozó, bár ha szerencsém van, akkor jönnek sorban a megoldandó feladatok, problémák, és le tudom foglalni magam, így nincs időm és energiám a magányon rágódni. Mivel én soha egyetlen lánynak sem kellettem, így fogalmam sincs, hogy milyen az, ha találsz egy olyan embert, akivel közös jövőt tervezhetsz. Néha nagyon rossz, ha pl. utcán látok boldog embereket, vagy azt látom, hogy rengeteg fiatal mászkál párban, élik az életüket, kikapcsolódnak, vannak közös programjaik stb. Aztán egy idő után elmúlik ez az érzés, legfeljebb ha már nagyon összecsapnak a fejem fölött a hullámok, és úgy érzem, hogy nem megy tovább, akkor néha inni szoktam esténként. De túlzottan reménykedni már nem szoktam, kiábrándultam a tündérmesékből.
2016. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Változó.

De szomorú nem fogok lenni, nincs az az isten, hogy ez miatt szomorú legyek. Mert ha azzá válok akkor elfogadom, a helyzetem.

Most például dühös vagyok. Így alakultak a dolgok, de általában reményteli vagyok és teszek is azért, hogy máshogy legyen.

A nagy számok törvénye itt is működik, minél többször teszel érte, hogy ne legyél egy rakás szerencsétlenség annál nagyobb az esélye, hogy ne legyél az.

Viszont a görcsös barátnő szerzést elkel felejteni, csak lazán, mintha minden a legnagyobb rendbe lenen.

Úgy állok a dolgokhoz és olyannak mutatom magam amilyen akarok lenni, nem olyannak amit az aktuális helyzetem megkövetelne.

És igen, mint előbb is írtam, néha elkap a tehetetlen düh, irigység és tanácstalanság.

Nem vagyok egy gnóm, helyesnek gondolom magam, figyelmes is és jószívű.

Lovagias tulajdonságok, de uncsik a lányok szemében.

Ezért jó, hogy van egy fajta csipkelődő de nem bántó humorérzékem is.

Próbálom megtanulni, hogy jól eltudjam "adni" magam.

De valami mégis hiányzik, talán a bugi, vagy egy kis szikra....

Fejlesztem magam addig is míg nincs senki, ülni a sarokban és pityeregni nem fogok.

23/F

2016. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem egy elég sok éves kapcsolatom ért véget pár éve. Azóta voltak próbálkozásaim, de valahogy egyik sem volt igazán jó, vagy nekem, vagy az illető nőnek. Borzasztó szokatlan az üres lakásra hazamenni, és nincsenek nekem sem irreális elvárásaim, hogy egyik napról a másikra egy harmonikus kapcsolatban lehetek, és úgy élünk mint egy igazi család. Ezt fel kell építeni a nulláról,de sokszor még az is zavar, hogy fogalmam sincs mikor lesz ebből bármi is. Ilyenkor felértékelődik egy kicsit nehézkesebb kapcsolat is, mert az legalább működik, és összecsiszolódtak a felek az évek alatt.
2016. júl. 17. 13:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem igencsak változó, van amikor jobban, van amikor kevéssé rossz érzés testileg és lelkileg is. 24/f
2016. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én a jövőben nem tervezek állandó társat, vagy házasodni meg családot nem szeretnék, hanem csak egy kapcsolatot, ami tart x ideig, és azalatt amíg megvannak az érzések, jól érezzük magunkat.

De nekem is hullámzó ez az egész, van amikor tök jól elvagyok egyedül, vagy pedig úgy érzem, hogy több nőre is jó esélyem van rámozdulni, vagy amikor pedig csak bambulok ki a fejemből, és úgy érzem, hogy túl kicsi az esély, hogy bármi összejöjjön valakivel még a nagy számok törvénye alapján is, illetve hogy ha összejön majd valakivel akkor az nem akkor lesz. Ilyen inkább akkor van, ha úgy érzem, hogy az össze lehetséges "célpont" nő hirtelen felszívódik, vagy pl. neten szoktam ismerkedni, és hol az van egy egyszerre elég rendesen írnak többen is meg pörög az egész, máskor meg sehol senki, akinek írtam az is el van tűnve úgy hogy neki kéne válaszolni meg ilyenek, na akkor az kevésbé esik jól ><

A személyiségemet én is próbálom fejleszteni, elfogadom magamat olyannak amilyen vagyok, vagy amiből lehet kihozom a maxot, és annyi, vagy ez vagyok én és kész :D

A nők megértése/viselkedésk ismeretével is tisztában vagyok, vagy elméleti szinten nagyon tudom, hogy mi az ami vonzó és mi az ami taszitó egy nőnek. A gond inkább a gyakorlattal van, vagy könnyen zavarba jövök, félős vagyok, nem merek kezdeményezni csak sunyítok.. ezen kellene valahogy változtatnom, de nem könnyű, vagy ez egy ördögi kör, hogy amig nincsen rutinom az ismerkedésben addig nehezen menne, de valahol meg el kellene kezdeni.. ><

2016. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
Az egy aktuális állapot, ha az ember egyedül van, de ha magányos; az baj.
2016. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyedül vagyok, de nem mondanám magam magányosnak. Jó néha azért kicsit visszaesek, de zömében pozitívan nézem a dolgokat. Nem omlok össze, mert nincs jelenleg senkim. Élem az életemet, aztán majd lesz valaki úgyis egyszer.
2016. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyre nehezebben
2016. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!