Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez működne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez működne, ha így próbálnék meg ismerkedni járműveken?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk meglátok egy szép lányt a buszon/villamoson/metrón stb. és először megpróbálnék vele szemezni, és ha pozitív lenne a visszajelzés, akkor amikor valamelyikünk már le akarna szállni, akkor a kezébe nyomnék egy cetlit, amin rajta lenne a telefonszámom vagy az e-mailom.


Na meg hogy milyen rövid szöveggel lehetne odaadni neki, vagy hogy érdemes lenne-e egyáltalán bármit is mondani?


Illetve szemezés nélkül is működne ez a dolog szerintetek?


Még annyit hogy az nem nagyon működne, hogy elkezdek vele beszélgetni, és szöveggel kérem el az elérhetőségét, mert egyrészt tömegközlekedésen nehezebb lenne kivitelezni, másrészt meg a kezdeti leszólítás/beszélgetés nagyon nem menne, mert eléggé izgulós vagyok, és már csak akkor tudok jobban ellazulni, ha már ismerem valamennyire a másikat.



2016. júl. 17. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

"Jegyeket bérleteket kérek ellenőrzésre!"


És ha nincs neki akkor jöhet az offenzíva.



Ba dum tss.


(műnvetés)

2016. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Túlbonyolítod. Menjd oda és köszönj. Mondd hogy tetszik neked és kérdezd meg hogy lenne-e kedve meginni egy üdítőt veled. Esélyesebb hogy így igent mond mint hogy kap egy számot és várod, hogy felhív ő téged.


Én biztos nem hívnám fel a számot, főleg hogy 2 szót sem beszéltünk. Viszont mondam már olyanra igent aki korrekten oda jött és elhívott valahova.


(parkban, kávézőban, plázában, bárhol lehet nem csak étteremben)

2016. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tudod, hogy van ez. A lepényhal megy elöl, a reményhal meg utoljára. :-))
2016. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer cetliztem fiatalabb koromban, de elég volt az az 1 alkalom arra, hogy megtanuljam, hogy ez hülyeség :D
2016. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldalról: Velem mostanában a metrón szokott szemezni egy srác, de én baromira izgulós vagyok, és sajnos sokszor elkapom a fejem. Örülnék, ha akármilyen hülye/béna stb. szöveggel odajönne, mert az lenne a lényeg, hogy végre beszéljünk :D A cetlis dolog szerintem sem jó, mert pl nekem se lenne "merszem" felhívni. De ha odajönne és váltanánk pár mondatot, akkor már más :)
2016. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

olyan cetlit adj neki, hogy:


"ha nem szeretnéd megadni a számod, sikolts egyet!"

2016. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Ez nagyon direkt.Engem elriasztana.Szerintem elég lenne, ha viszonozza a szemezést, ha rámosolyognál.Ha viszonozza, vagy legalábbis nem gyilkos tekintettel "válaszol", akkor odamehetsz hozzá azzal a szöveggel, hogy "Szia, mizu? Rég láttalak".

Aztán majd csak lesz valami...

2016. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb szemezés után, ha egy srác így odanyomná a kezembe a tel.számát, én tuti nem merném felhívni. Ha e-mail címet ad meg, akkor még mindig esélyesebb, hogy ráírok, de az se biztos. Főleg, hogy nehezen tudnám hová tenni a dolgot, lehet, hogy inkább csak valamiféle h*lye, gyerekes szívatásnak titulálnám, és nem akarnék magamból h*lyét csinálni az e-maillel. Ellenben ha teljesen normálisan odajönne hozzám a srác, és nem valami ledegradáló idióta dumával vagy "menőzéssel" próbálkozna, hanem tényleg intelligens formában odaköszönne, és elmondaná, hogy csinosnak/szépnek tart, tetszem neki, de most út közben - mivel biztos épp a dolgomra megyek - nem szeretne zavarni, ezért kaphatna-e tőlem egy nevet és elérhetőséget (e-mailt vagy mobilszámot), mert szívesen megismerne, akkor még mindig lehetséges, hogy ebbe belemennék. Ha lenne rá időm, akkor talán egy spontán kávézás is mehetne, de mivel általában nem jókedvemben használom a tömegközelekedési eszközöket, hanem mert tényleg dolgom van, és sietek, ezért valószínűleg az nem működne. De mondjuk egy számcsere vagy e-mailcsere okés lehet, és akkor majd külön megbeszélhetnénk egy találkát.

20/L

2016. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*gyerekes szívatásnak vagy valami fogadásnak titulálnám (...)


Kimaradt, bocsi.

2016. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!