Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pénz önbizalmat ad a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz önbizalmat ad a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdtem tippmixelni és nyerek is elég sürün,azóta megnőtt az önbizalmam,és a lányok körében is elterjedt a hirem hogy milyen ügyes pali vagyok.Azóta a lányokat lesem lehet vakarni magamról.Előtte egy csoró senki voltam,és a lányok is lenéztek.
2016. júl. 17. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Adnék nekik egy tuti tippet! Tízezerrel játszanak meg valami egyértelmű meccset, ahol egy tuti vesztes tuti győztes van. Én ha a helyedben lennék a pénzük felét elraknám a másik felére meg azt mondanám, bocs ez rossz tipp volt :)
2016. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Most is lenéznek megsúgom....csak most meg is fejnek.
2016. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pénzt nem adok a lányoknak,mert ők nem k..vák..
2016. júl. 17. 19:59
 4/20 anonim ***** válasza:
Majd megoldják ők, hogy adj nekik. Nem a klasszikus értelemben vett fizetés ez. Inkább haszonlesés.
2016. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetett a Szerencsejáték Rt. ezért a kérdésért?
2016. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
privátba elküldöm a szeloimat ha nem hiszel nekem
2016. júl. 17. 20:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem ad önbizalmat, sőt szerényebb lettem.
2016. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Látjátok, itt van kérdező, aki elkezdett valamit kapiskálni a társkereséssel és a nőkkel kapcsolatban (lásd.: minél magabiztosabb vagy, annál vonzóbb vagy) de ti ezt nem bírjátok elviselni, és vissza akarjátok rántani a saját kis mocsaratokba, ahol a nőket konkrétan semmi nem érdekel a pénzen kívül.

Mert ugye ha TÉNYLEG a magabiztosság lenne a kulcs, és nem a pénz, akkor nem lenne kifogásotok arra, hogy miért nem kelletek a nőknek.


Kérdező, csak így tovább....

2016. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ha van pénzed persze hogy nagyobb az önbizalmad, nagyobb anyagi biztonságban érzed magad. elsősorban az önbizalom számít és nem a pénz a társkeresésben. önbizalmat növelhetsz pénzzel, elért eredményekkel (ez akár a pénz is lehet) stb stb stb. a tippmixelésnél kereshetnél valami jövedelmezőbb állást is ami nem ennyire rizikós. mert egyszer véget ér a szerencséd, nem lesz pénzed amire az önbizalmadat építed, nulla önbizalommal meg a csajok ott hagynak mint macskát szarni
2016. júl. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#8 És még véletlenül sem azért lett sikeresebb, mert több pénze van, ugye?
2016. júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!