Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már valakivel olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel olyan, hogy 8 hónap után egyszer csak a pasi se szó, se beszéd eltűnt?

Figyelt kérdés
Nem tudom elérni telefonon, mailre sem válaszol.
2016. júl. 18. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A pasid volt vagy csak simán ismerős, akivel jóban voltatok?

Amúgy hallottam már ilyet, nem is egyszer.

2016. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem 8 hónap után, de több hét után. Előfordult, hogy pár napig nem beszéltünk. Így volt ez akkor is, először még nem tulajdonítottak neki különösebb szerepet. Kölcsönösen keretük egymást, minden a legnagyobb rendben volt. Aztán mikor már több, mint 10 nap eltelt, ráírtam, hogy van e valami gond? Azt írta nincs, csak elfoglalt, sok a munka. Mondhatom, azóta is elfoglalt. Minden előjel nélkül nem jelentkezett soha többé. Megjegyzem, szerintem a távolság miatt lett így. Bár ha én kedvelek valakit és ő állítólag kedvelt, tisztességesen is kezelhette volna, hogy bocs, nem fog menni, mert... Egy ilyen emberért sosem kár. Akkor sajnáltam, de rájöttem, nincs kit sajnálni. N
2016. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kitartó udvarlás, személyes gesztusok, majd kinyögte, hogy szeret. És amikor visszamondtam nagyot nézett, kerülte a tekintetemet, majd hűvösen kezdett viselkedni. Több randink nem volt.

De olyan is volt, akivel egy vagy több randink is volt, eltűntek, majd jó sok idő múlva visszatértek, mintha minden csak tegnap történt volna... Az ilyenek üzeneteit válaszra sem méltatom...

2016. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, 2 hónap után, persze előtte mindent megígért és eljátszotta hogy ez most tökéletes lesz. Persze az én hibám is, hogy nem láttam át rajta.. Sajnos mostanság egyre több ilyen van, nekem is volt 3 ilyen életemben. Egyik 2 hónap, másik pár hét, az utolsó pedig 5 hónap után lépett így le. Nem érdemes az ilyen ember után bánkódni mert nem egyenes, nem őszinte.

24/L

2016. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, velem történt. Velem a lány tette. Utána 2 hónapig nem is találkoztunk aztán közös helyre kerültünk, ott úgy tett 1-2 hétig mintha mi sem történt volna... Aztán közölte hogy van barátja és xy (a barát neve. aki nem én voltam) ő is jöhet-e egy szilveszteri buliba...

Hát én itt tudtam meg hogy mit jelentett az a 2 hónap csend.

2016. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor esélytelen a dolog... legalább annyit írhatna, hogy élek, de nem akarlak látni többet.

Na mindegy.. egy sms-t és egy mailt írtam, nem fogom tovább zaklatni.

Azt hiszem megpróbálom elfelejteni inkább. De érdekes, mert minden nap maileztünk napközben, nem is keveset.. még akkor is, ha ritkán tudtunk találkozni.

Ennyi tisztelet kijárt volna.

2016. júl. 18. 16:57
 7/12 anonim ***** válasza:
8 hónap mi után tűnt el?Ennyi ideje ismerted vagy ennyi ideje jártatok együtt?
2016. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ennyi ideje jártunk igen. Ma ez első nap, hogy nem írt.. el nem tudom képzelni mi történt.

Úgy váltunk el pénteken, hogy ma ír.. És semmi, amit mondott vagy ahogy viselkedett nem adott erre utaló jelet.. semmi.

Csak bámulok ki a fejemből.

2016. júl. 18. 18:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Te most az én életemről írsz?? 8 hónap után úgy lépett ki az életemből,mintha sosem lett volna.... Magyarázat nincs,semmire sem reagál...még a cuccaimat is az unakohuga hozta el
2016. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ez még nem eltűnés,még tök korân van,sztem egyelőre nyugi. Ha jártatok,nehezen tudom elképzelni,hogy csak úgy minden előzmény nélkül köddé válik...

Sajna velem is előfordult,hogy megígértem,hogy reggel jelentkezem. Hát hajnali 5-kor már édesanyâmmal rohantam a kórházba... Otthagytam egy órára,a dolgaim intézni. Aztân vissza hozzâ a rokonsâggal együtt. Elérhető voltam? Nem. Valamikor este 11 körül kapcsoltam be a telefonom,de megmondom őszintén,csak mâsnap reggel volt erőm jelentlezni. Mondjuk ez nekem nem párkapcsolat volt,csak egy nagyon jó barátom,akinek megígértem valamit...

Tehát ne adja Isten,lehet,hogy gond van,beugrottak a dolgok... Nem tudom...

Barátait,szüleit nem próbáltad elérni?

Nincs jobb ötletem sajna:(

2016. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!