Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik sokan olyan véresen komolyan az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Sokszor azt tapasztalom, hogy akivel találkozom, annyira komolyan veszi az ismerkedést, már azelőtt, hogy rendesen megismert volna. Mintha nem is én érdekelném, csak az, hogy végre legyen valakije. Ez annyira kiábrándító! Ki akarna csak egy lenni a sok közül, aki épp megfelelt a feltételeknek? Mert ne mondja nekem senki, hogy valaki két randi alatt, úgy megismerte a másikat, hogy belé is szeressen. Konkrétan megtörtént eset, hogy valaki 2 pár órás randi után szerelmet vallott. Előtte nem is ismertük egymást. Ti nem tapasztaltátok ezt?

Miért kell ennyire görcsösen párt keresni? Ráadásul fiatal vagyok, fiatalokkal ismerkedek (huszonévesekkel), akkor hova ez a rohanás? Miért nem lehet az ismerkedést is kiélvezni?


2016. júl. 18. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Das ist eine very sehr gut question! Ez a van, ez a nyomi.
2016. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én azért veszem komolyan mert az egyszerű "lötyögés" már nem "elégìt ki".

Céljaim vannak és nézem, hogy a másikkal együtt jutbánk-e előre.

Amit te ìrtál az nem jelenti azt, hogy véresen komolyan venné a másik fél szumplán csak szentimentális a pali.

2016. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert k**ára sietnek, huszonévesen is, nehogy pár nélkül maradjanak, vagy nem tudom.

A legjobb hétköznapi közegben megismerni a másikat, de sajnos ez nem mindig adott, mert nem biztos, hogy a munkatársak, iskolatársak között, baráti körben vagy a szomszédban ismersz olyat, akivel bármi is szóba jöhetne.

De ez a randinak álcázott interjúztatás szerintem is elég rideg és kiábrándító.

2016. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Mert nagy a konkurencia

Mert ha megadják az időt, akkor a nők fatökűnek tartják

Mert a nők több vasat tartanak a tűzben, és 2-3 randi után rögtön könnyen közlik, hogy bocs, inkább a Béla (akinek 2-3 randi után, hogy bocs inkább a Józsi)

2016. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

a másik tábor meg pont arról siránkozik hogy mindenki fatökű, nem lépnek időben, mukinyuszik, meg hogy nem tisztázzák előre hogy mit várnak a másiktól....


én amúgy megértem mindkettőt... lettem már én is szerelmes első látásra, meg volt ilyen hosszasan elnyujtott ismerkedés is, csak annak kicsit ilyen állott lábviz filingje volt egy időután.


amúgy igazad van, szerintem is a másik megismerése a lényeg, és nem a mesterkélt randiszituációk, egy kávéval a teraszon interjuztatás, hanem közös kalandok, élmények ahol kiderül hogy milyen a másik személy....

csak akkor meg jön a karrier, suli, munka, senki sem ér rá, sekély az egész.... aztán már 3 hónapja randiznak rendületlenül, voltak már moziba, meg sütizni, meg még plázában is felalá mászkálni, és annyira jól kijöttek ez alatt hogy csak na.


de hát elég itt megnézni a sok kérdést, 2-3 randi után már az a kérdésük hogy komolyak-e a szándékai a másik félnek... meg ilyenek. Vagy hogy elhivták randizni, vajon mit akarhat a másik... :o menj és deritsd ki :D


legjobbakat!! kitartás!

2016. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenki kalandokat keres. A fiatalsàg pedig hamar elszàll. Pl egy 30 feletti nő ritkán kellene szintén 30-as pasinak. Azok inkàbb a 25 èv körülieket részesítik előnyben. A 30+ nőknek meg nagyrészt a csalódott elvàlt gyerekes pasik maradnak.

Èn a magam rèszéről legalàbbis egy idő utàn , és bizonyos kor utàn màr nem pocsékoltam olyanra az időm akiben nem làttam semmi pluszt, semmit , hogy érdemes legyen vele kapcsolatban a jövőre gondolni.

Mellesleg bele lehet szeretni valakibe akàr egy randi alatt is, ha olyan az illető aki annyira megfog.Tapasztaltam, és kölcsönösen éreztük mindketten.

2016. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászóló, ez nem feltétlen KALANDkeresés, más szempontból meg igen, mert nincs más opció, nincs ott mindenki farzsebében egy "mari, 25 éves, letepedni és családot alapitani akaró B verzió" és amikor úgyérzem, akkor előhúzom és letelepszek vele és családot alapitunk.

Ne az legyen már a mérce hogy kivel vagy képes együtt lakni, vagy kivel vagy képes heti 2szer beülni teázni valahova. vagy hogy hány gyereket szeretne.


annyira izzadtságszagú próbálkozások vannak, amin semmilyen parfüm nem segít.

2016. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert idiotak, de sokszor bejon nekik ez a nagy szerelmi beismeres.
2016. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Titusztitusz ***** válasza:
48%
Nade kérdező...Mi a csudát lehet élvezni szerinted az "ismerkedésen"? A dolgoknak ez a része csak egy szükséges rossz a későbbi, a valódi élvezetek előtt...
2016. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7


Nem volt izzadtságszagú a dolgog:) Én egyszerűen olyan férfit szerettem volna aki nem fossa össze a gatyáját attól, ha a másik komoly kapcsolatot szeretne, és amennyiben jól működünk együtt, jól kijövünk, úgy érezzük hogy megtaláltuk egymásban az igazi társat, ha gondunk van meg tudjuk beszélni stb, megállapodunk, és elköteleződünk egymás mellett hivatalosan is.


Tudom, hogy manapság divat pl nem házasodni, csak összebútorozni, váltogatni az élettársakat, vagy évekig szexelni meg randizni összejárni, de vannak akiknek többre, tartalmasabbra van igénye ezeknél az életmódoknál.

És ha mindenkivel hónapokig csak ismerkedik az ember, 30 + évesen sem tart sehol a magánélete. Persze az sem baj, ha valakit ez nem érdekel, de vannak akiket igen. Ettől még nem lesz izzadtságszagú próbálkozás.

2016. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!