Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik sokan olyan véresen komolyan az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Sokszor azt tapasztalom, hogy akivel találkozom, annyira komolyan veszi az ismerkedést, már azelőtt, hogy rendesen megismert volna. Mintha nem is én érdekelném, csak az, hogy végre legyen valakije. Ez annyira kiábrándító! Ki akarna csak egy lenni a sok közül, aki épp megfelelt a feltételeknek? Mert ne mondja nekem senki, hogy valaki két randi alatt, úgy megismerte a másikat, hogy belé is szeressen. Konkrétan megtörtént eset, hogy valaki 2 pár órás randi után szerelmet vallott. Előtte nem is ismertük egymást. Ti nem tapasztaltátok ezt?

Miért kell ennyire görcsösen párt keresni? Ráadásul fiatal vagyok, fiatalokkal ismerkedek (huszonévesekkel), akkor hova ez a rohanás? Miért nem lehet az ismerkedést is kiélvezni?


2016. júl. 18. 22:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Én egyszerűen olyan férfit szerettem volna aki nem fossa össze a gatyáját attól, ha a másik komoly kapcsolatot szeretne, és amennyiben jól működünk együtt, jól kijövünk, úgy érezzük hogy megtaláltuk egymásban az igazi társat, ha gondunk van meg tudjuk beszélni stb, megállapodunk, és elköteleződünk egymás mellett hivatalosan is. "


Nincs ezzel semmi gond, de úgy az igazi szerintem, ha ez természetesen jön magától, nem keresztkérdésekkel a találkozók alatt. Igaz, nem tudom, a te randijaid milyen szellemben zajlottak. Mindenesetre én mindig jobban díjaztam a spontaneitást egy ismerkedésnél.

Mondom ezt 30 évesen, házasként, egy gyerekkel a hasamban, megállapodva.

2016. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!