Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék érzelmes pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék érzelmes pasit?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki félreértené, nem arra vágyom, hogy valaki folyton szerelmi vallomásokkal bombázzon, hanem az a gondom, hogy nem találok olyan srácot, akinek lenne érzelmi intelligenciája.


Ez alatt azt értem, hogy a legtöbb pasi olyan, hogy nagyon zárkózott, magába fojtja a gondokat, és nem csak hogy nem beszél róla, de még csak el sem gondolkodik rajta, hogy min kellene változtatnia ahhoz, hogy boldogabb legyen, vagy mi az, amire igazán vágyna. Semennyire nincsen önismeretük. Mert hát egyszerűbb mindent a szőnyeg alá seperni, és elmenni bulizni.

A másik dolog az együttérzés hiánya. A legtöbben olyanok, hogy senki és semmi nem érdekli őket, nem foglalkoznak semmivel, csak hogy nekik jó legyen, és nem érdekli őket, ha esetleg megbántanak valakit.


És számomra ezek a dolgok nagyon kiábrándítóak. Mert én úgy gondolom, hogy nem attól lesz valaki férfi, hogy mindig kőkemény, és sosem inog meg, hanem attól, képes elgondolkodni a dolgokon és az életén, és hajlandó a változásra is. De mindenhol csak kisfiúkkal találkozom. :S


20N


2016. júl. 19. 15:30
 1/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Nincs érzelmes pasi gyűjtőhely, sajnálom.


De ajánlom a nagy lakosságú városokat. Ahol több ember van ott több lesz. Én is Bp-n lakom.:D

2016. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárhol, de ahhoz ilyet kellene keresned, nem önző, bunkó parasztokat, ahogy most.
2016. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

A leírásod alapján beleesek a keresett kategóriába, de ez önmagában ugye nem elég, mert az intelligenciának (az érzelminek is) nem csak szintje (alá- és felérendelő) hanem típusa (mellérendelő) is van, és az nem biztos, hogy olyan, amit keresel :D Tehát gyakran elgondolkodom az élet dolgain, elemzem magam, másokat, a helyzetet, utálok megbántani mást, de nem biztos, hogy arra az eredményre jutok, ami spec neked megfelel. Vagy a többségnek. Vagy bárkinek. Nem tudom, néha nincs meg az összhang a világ többi részével, pedig igyekszem logikus lenni.


Ja, meg nem nézek ki valami jól, így semmit nem érek az egésszel :D

2016. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
bírom amikor az emberek nem merik leírni mit akarnak ehelyett leírnak valami olyasmit ami boldog boldogtalanra ráillik...utána meg húzzák a szájukat ha valaki be mer próbálkozni(az eltitkolt feltételek hiányában)
2016. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én meglátásom az, hogy feletébb érdekes 20 éves létedre mennyi mindent tudsz arról, hogy a Férfinak milyennek kellene lennie.

Hozzáteszem, szerinted.


Ha van benned együttérzés, elgondolkozhatsz azon is, hogy miért ilyenek, amilyennek leírtad őket.

Megsúgom: Ők nem Nők.


Más nevelésben részesülünk, azonos problémákra más reakciót kapunk, másképp kommunikálnak velünk és mi egymással mint a Nőkkel, másképpen féltenek minket, másképp gondolkodunk(genetika, egyéb), mást tartunk fontosnak, eltérő az elvárásunk, a...

=> Szerintem az a természetes, hogy mindezek következtében merőben eltér a viselkedésünk a Nőktől.

Persze erre is lehet rácáfolni- vannak metroszexuális férfiak. Őket keresed?


vagy


Teljesség igénye nélkül, nem is olyan régen, még nem beszéltek iskola szinten szexuális felvilágosításról(arról nem is beszélve, hogy tankötelezettség is kevesebb, mint 150 éve van jelen). Nem volt közszemlének kitéve, nem hogy mell, de még a női lábszár sem (pl Szocializmusban a szoknyáknak teljesen más jelentése volt mint ma). Közéleti szinten sem szexualitásról, sem kapcsolatokról nem beszéltek még levelezés során sem! (Amenyiben érdekel a téma, tudom ajánlani: Szex és szocializmus Murai András - Tóth Eszter Zsófia) Továbbá nem volt jövés menés kapcsolatokban sem. Nem is lehetett!

Ami leginkább nem volt. Nem állt rendelkezésre ilyen bődületes mennyiségű információ sem lapokban, sem könyvekben sem máshol. ~70 éve kezdődhetett az egész. Amit a mozgalmak, kutatások, könyvek később az internettel nyert teret.

Kezdve mondjuk Alfred Charles Kinsey, róla készült film is elgondolkodtató.

Továbbá, figyelmedbe ajánlom, hogy az a férfi akit Te keresel, lehet éppen pszichológus.


Ha valakit érdekel az érzelmi IQ. Tudom ajánlani az alábbi előadókat és bármely könyveiket.

Mark Gungor, Csernus Imre, Kereszty András György, Géczy Gábor, Villás Béla...



ui:

Semmi gond nincs azzal, hogy a Nőknek most érzelmi IQs Férfira van szükségük.


A probléma Az, hogy elhitetitek magatokkal, hogy Nekünk ilyennek kell lennünk. Nem kell. Opció lehet, de kizárólagos nem.


Csak halkan megjegyzem, Ez nem feltétlen csak lustaságból fakadhat. Az utolsó dolog amire bármely fél képes, hogy megváltoztassa a mivoltját. Legyen az a legapróbb rossz szokása..

..és merő vakmerőség azt hinni, hogy a képetekre formálhatjátok a férfiakat.

2016. júl. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Művészeti helyen pl galériában.
2016. júl. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!