Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tetszik nekem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik nekem ez a srác?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, orbitális baromság a kérdés, és nekem kellene ezt tudnom, de soha nem voltam még ilyen helyzetben.


Eddig mindig az volt, hogy ha tetszett valaki, akkor azonnal őrületes kémia volt közöttünk, és kizárólag a srácra bírtam gondolni, viszont ezzel a sráccal már vagy egy éve nagyon jó barátok vagyunk, és tetsszünk egymásnak, mert volt már róla szó, csak ő irtó félénk, meg egy darabig nem is volt túl az exén, és folyamatosan beszélünk, éjjel-nappal, nagyon érdeklődő, beszámol minden napjáról, néha találkozunk is, gyakran ugrat viccesen.

És azt vettem észre, hogy egyre jobban kedvelem őt. Érdekel minden, amit mesél, még a legapróbb hülyeség is, szeretem a stílusát, a humorát, minden kis dolgot. Külsőre is bejön, a szemei különösen szépek, de mellette nem érzem azt a nagy lángolást.


Szerintetek lehet valami ebből? Mit kellene tennem? Kicsit közeledjek hozzá? Ő is szokott, de nem mer lerohanni szerintem. Pl. a suliban gyakran haza akart kísérni, vagy mondja a múltkor, hogy ha nincs kivel elmennem a moziba, ő szívesen elkísérne, és hasonlók. De arcra puszitól több nem volt még köztünk.


20L


2016. júl. 20. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szerintetek tetszik nekem ez a srác?" Szerintem nem tudom.

Amùgy igen, biztos, hogy tetszik. Sot, tobb is lehet benne. Van, mikor a szerelem csendben, észrevétlenul jon.

2016. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján igen, tetszik neked az a srác. Ellentmondást látok, mert a lángolás hiányát említed, ennek ellenére folyton rá gondolsz és úgy érzed, hogy egy világ omlik össze benned, ha valami nem tetszik neki benned. Ezért elképzelhetőnek tartom, hogy minimális szinten elfojtod az érzelmeidet, inkább semlegesnek mutatkozol, mert félsz a kudarctól.


Ha nem lépsz valamit, akkor a kudarctól való félelem egyre csak gyűlni fog és mire lépni akarnál, már késő. Azon fogsz görcsölni örök lelkiismeret-furdalással, hogy mi lett volna ha... miközben csak önmagad kellett volna adnod.


Azt mondom hallgass a megérzéseidre és ne hagyd, hogy az irreális félelmeid irányítsanak. Ha igazán szeret, akkor elfogad amilyen vagy, sőt azon fogsz csodálkozni, hogy miért szeret téged, holott te nem is vagy olyan "különleges".


A helyedben azon is elgondolkoznék, hogy tényleg tetszik-e neked, vagy csak látsz benne valami biztonságadó érzetet, ami miatt ragaszkodsz hozzá - akár tudat alatt.

2016. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!