Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy kell kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés, tudom... Már 17 leszek, de még nem volt pasim... Kellemetlen érzés, mert sok korombeli lány már nem szűz... Én meg hozzá sem tudok szólni egy sráchoz. Van egy kiszemeltem, de nem tudok mit kezdeni vele. Szülői tanácsra nem számíthatok, mert anyám is ugyanolyan szerencsétlen volt, mint én, csoda, hogy rátalált apámra xD Szóval, a lényeg: hogy kell megszerezni egy pasit? Mit kell csinálni, és mit nem szabad?
2010. okt. 1. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt fiúm ilyen koromban. Nem kell kezdeményezni, az igazi vérbeli pasi magától nyit. Vszínű nincs elég önbizalmad és ezért nem donganak körül. Beszéld be magadnak, hogy szexi vagy, hordj nőies cuccokat,mosolyogj a kiszemeltre és jön magától. Én 28 felett tanultam meg igazán nőnek lenni,bánom, hogy előbb nem ment. De sosem késő.
2010. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
17/F vagyok (pontosabban 17 éves és 5 hónapos). Miért zavar, hogy még szűz vagy? Én is szűz vagyok, de én úgy gondolom, hogy ráérek 25-30 évesen elveszteni azt. Nem értem, hogy manapság miért olyan fontos, hogy valaki korán elveszítse a szüzességét.
2010. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem is az a fő célom... csak rossz érzés, hogy mások már ennyivel érettebbek nálam.
2010. okt. 1. 21:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Éppen, hogy te vagy érettebb náluk.
2010. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21:18 Te ezt most komolyan gondolod?? Én is szűz voltam ilyen idős koromban, de már réges rég el akartam veszíteni, és ez egy teljesen természetes emberi ösztön, dolgoznak a hormonok. Nálad ezek szerint nem dolgoznak!
2010. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attol hogy valaki már nem szüz, az nem egyenlö az érettségel.

Ki mondta ezt? :D:D

2010. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dolgoznak nálam is, csak komoly gondolkodású vagyok.
2010. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

komoly gondolkodású = fapina


:D

2010. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Uccsó:Te meg nimfomán:D

Amúgy kedves érett gondolkodású 17 éves válaszoló,ezt nem lehet előre tudni.Gondolom nincs barátnőd.:) Na majd ha lesz,és szerelmes leszel,nem fogsz 30éves korodig várni.:)

2010. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondom, hogy nem dolgoznak a hormonjaim xD csak mindenhol azt olvastam, hogyha az első nem jó akkor az egy életre tönkreteheti az embert, ezért inkább várok... de szerintem egy pasit nem csak erre lehet használni :P
2010. okt. 2. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!