Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti értékelitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti értékelitek, ha egy lány nagyon őszinte?

Figyelt kérdés
Nem bunkó módon értem persze, hanem ha kultúráltan képes elmondani a véleményét, önmagát is jól ismeri, és nem csak úgy vaktában osztogatja a tanácsokat, és normálisan meg lehet vele beszélni mindent, nem sértődős.
2016. júl. 20. 22:58
1 2
 1/15 Gotland ***** válasza:
33%
Ezt ki ne értékelné? Ez kb olyan kérdés, mint az, hogy az ég kék?
2016. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Jobban szeretem ha össze-vissza hazudozik a lány.


(Just kidding.)

2016. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Persze.
2016. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Hááát, ha őszinte akkor szidamazhatna 50 percig zsinórban...
2016. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Én is nagyon őszinte vagyok, és azt tapasztalom, hogy az emberek csak azt hiszik, hogy szeretik az őszinteséget. Amint kritikáról van szó, te vagy a rossz. Nem szoktam kéretlenül véleményt mondani, de ha kérdeznek, nem hazudok. Kaptam már meg, hogy lehetnék "Kedvesebb", "elfogultabb" - sajnálom, de racionális vagyok, és akit szeretek, szeretem annak ellenére, hogy látom a hibáit, hisz tudom, hogy nekem is vannak.
2016. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, nagyra értékelem. Nem is tudnám elképzelni a kapcsolatot egy nem őszinte nővel.
2016. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Részben egyet értek az előzővel, én is néha megkapom, hogy menjek már a pics@ba, bár mostmár megtanultam, hogy hol a határ és kinek mit lehet mondani. Annyit azért hozzátennék, hogy ez az őszinte tulajdonság egy kapcsolatban néha teher, néha áldás. Sok vitát tud szülni, mert néha a partner azt hiszi, hogy nem szeretem, mert nem vagyok elfogult, ez úgy ahogy van hülyeség, viszont van amikor áldás, hiszen könnyebben, higgadtan és részletesebben beszélek egy problémáról, mindent inkább kommunikációval oldok meg és ez szerintem nagyon pozitív.
2016. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
El is várom ezt. :)
2016. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úgy éreztem néha magam, mint egy fordítóember, a másik fél és a világ között.

N

2016. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát persze. Én is őszinte vagyok.
2016. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!