Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a huszonéves nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a huszonéves nők mekkora része folyamatosan (években mérve) egyedülálló és miért azok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ...


Azok az egyedülálló 20-onéves nők akik jól néznek, ki és hidd el általában tudják magukról, hogy jól néznek ki, azok addig egyedülállóak amíg akarják.

2016. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátnőim 1/3-a szingli. 22-28 év közötti személyek.


Van, aki az exét siratja és nem képes nyitni új férfiak felé.

Van, aki magas intelligenciával rendelkezik, plusz műszaki beállítottságú, szuper állással, domináns jelemmel, és elvárná, hogy egy hozzá hasonló tökös legény legyen a párja, de sajnos ehelyett rendszerint beszarnak tőle a pasik...

Van, aki tv-nél dolgozik, bolond egy munkatempója van, állítása szerint nem fér bele az életébe most egy komoly kapcsolat és nem is keres, csak alkalmit.

És olyan is van, aki olyan -mint amilyen én is voltam a jelenlegi párom előtt- hogy rendszerint rosszul választ és emiatt rengeteget csalódik.


Sok oka van ennek...de tény, hogy a mai társadalom valamiért egy elég elcseszett irányba tart...az emberek nem házasodnak, nem vállalnak gyereket, megjelentek a mama hoteles harmincasok, és nagyjából 30 millióba kerül egy átlagos lakás (nem kertes ház) Budapesten...szóval amellett, hogy felfogásbeli problémák is vannak, sajnos az otthonteremtésnek a lehetőségét is sokunktól elvették...



27/N

2016. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

23-25-ig voltam egyedül. Előtte 2 pasim volt de azok fél éves kapcsolatok voltak. Igazából nem érdekelt a párkeresés és komoly jelentkező se akadt (a buliban részegen próbálkozók és a csak szexet akarók nekem nem próbálkozók, azokat elhajtottam világ életemben). Valahogy nem is hiányzott. Összesen 3 férfi volt az életemben. Sose akartam ismerkedni, sőt biztos volt benne a család és én is, hogy öreg macskás nő lesz belőlem.

A barátnőim közül most is van olyan akit nem tudom miért van egyedül. Kedves aranyos önálló jó munkája van szerintem nincsenek irreális elvárásai. Teljesen átlagos lány.

2016. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Körülbelül kétmillióra teszem Magyarországon az egyedülállók számát annak tükrében, hogy 50-60 fölött elképesztően sok az egyedülálló mamikák száma. De szűkítsük le! A 20 és 30 közötti, azaz a korigényemnek nagyjából megfelelő korosztályból kétszázezerre tippelnék, azt megfelezve durván százezer főre tenném az egyedülálló nők számát, feltételezvén az 50-50%-os megoszlást a nők és a férfiak között.


Százezer egyedülálló nő! Nézzük a népességeloszlást ma Magyarországon. A 20-30 közötti nők száma 660 ezer 308 fő, tehát összevissza kerekítve nagyjából arra jutunk, hogy minden hatodik 20-30 közötti nő egyedülálló. Nagyjából reális a kép szerintem.


Általában a nők nem töltenek hosszabb időt egyedülállóként 2-3 hónapnál tovább. Ha mégis, akkor azok vagy karrieristák, vagy nagyon-nagyon riasztó természetűek, vagy szexuális kapcsolatban állnak egy független/házas/foglalt/stb. férfival, és ezzel tökéletesen elégedettek, vagy őrülten szerelmesek valakibe (egyik expasas, egyik Real Madrid-játékos stb.), vagy van egy elképzelt ideáljuk, és abból egy árnyalatnyit sem engednek. Szóval elég színes a paletta, hogy miért egyedülállók.


Aki hosszabb idő óta szingli, annál már elfüstölt a CPU. Totálisan letérnek a normális kerékvágásból, és perifériára szorulnak például elvárások terén is.

2016. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

#4 tökéletes levezetés!


Viszont a női logika ezt nem fogja tudni feldolgozni, szóval sajnos ők le fognak szavazni!

2016. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"általában a nők nem maradnak egyedül 2-3 hónap után"...

ez a baj a társadalommal, hogy ilyen bután fognak fel az emberek mindent.

miért egyedülállók? előttem is leírták, csak szeretném pontosítani, hogy ennek a csoportnak a meghatározó többsége szerintem ÖNSZÁNTÁBÓL egyedülálló, nem azért, mert "nem kell senkinek" vagy mert "elfüstölt a CPU-ja"...

igenis nehéz olyan fiút, férfit találni, aki képes kezelni egy önálló, saját keresettel rendelkező, sőt akár tanult, nyelveket beszélő, horribile dictu gazdasági és politikai témákban is kompetens nőt "kezelni". lehet mindezt nehéz vagy elviselhetetlen természetnek nevezni, de a valóság igenis az, hogy nem mindenkinek van meg ehhez a bátorsága, vagy ha mégis, akkor el van szállva magától, aztán kiderül, hogy egy mégis csak egy kisfiú, akinek senki (legalábbis, aki kicsit is értelmes) nem akar az új anyukája lenni.

na és az ilyenek után lehet az, hogy minden ilyen ingerre érzéketlenek maradnak, szerintem nem elítélhető módon...

2016. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!