Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves fiú összejöhet egy 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú összejöhet egy 33 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerintetek működhet a dolog?

Ti mit tanácsolnátok?

Előre is nagyon szépen köszönöm!!!


2016. júl. 22. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:

összejöhetni összejöhet, boldogok is lehetnek, de ahhoz mindketten úgy kell hozzáálljanak...lehet a család lépten-nyomon keresztbe akar majd tenni...


23F

2016. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál.Megfogok próbálni szerintem.
2016. júl. 22. 13:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Össze, persze. Működhet, ha nagyjából ugyanazok foglalkoztatják őket az életben. Nekem mondjuk nem sikerült, de nektek sikerülhet.
2016. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te a fiú vagy a lány vagy...?
2016. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szerintem nagyon sokan azt fogják mondani itt is, hogy hatalmas a korkülönbség ebben a felállásban. Figyelj, kivételek mindig vannak. Mindig van rá esély, hogy sikerülhet, és, hogy valóban tartós kapcsolatotok lesz. Viszont ez annyi mindentől függ, hogy láttatlanban nehéz megmondani. Ha igazán szeretitek egymást, megértitek egymást, bíztok a másikban, és ha mindkettőtöknek javára válna ez a kapcsolat, én azt mondom próbáljátok meg. Készüljetek fel, hogy ez a kapcsolat rengeteg buktatót fog tartogatni, az úgyis próbára tesz benneteket.


Minden esetre kívánom, hogy boldog legyél

2016. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kizart. Plane hogy a 33 eves mar nagyon nem lany, hanem felnott no, elkotelezodesre, csaladra vagyva atlag esetben, amit egy 20 eves fiu nem fog tudni megadni neki.
2016. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2016. júl. 22. 13:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Szex igen, a párkapcsolat már kevésbé, mert nagyon más életszakaszban vagytok, ahogy előbb már írták. Persze vannak kivételek, ez csak a nagy általánosság.
2016. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rövid távon működhet de pár évnél többet ne kalkulálj. Csak egy dolgot számolj (nekem is volt ilyen de nem ennyivel idősebb) hogy amikor a lány 25 éves felnőtt nő akkor a fiú 12 éves volt... De nézzük meg 10 év múlva. 43 éves nő és 30 éves pasi... Ugye érted már...
2016. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33 éves lány????
2016. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!