Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elhatároztam hogy életemben először elhívok találkozni egy lányt. Ma meg is tettem, baszott eljönni, ma megint itthon verem a brét. Rajtam kívül valaki is elhitte hogy ez összejöhet? 22/F

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 23:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Adjak zsepit?
2016. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne verd a brét, hanem mondd el, hogy hogyan nézett ki a lány, milyen kommunikáció volt köztetek, stb.!
2016. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 Egyszer találkoztam még vele decemberben, baráti társasággal, ott beszélgettünk egy keveset. Én nem fogok fb-on csajozni meg hülyíteni senkit, ezért kértem hogy találkozzunk. Úgy vettem le akkor, hogy egy kissé szimpatikus vagyok neki talán.
2016. júl. 7. 23:09
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Gyere sirj a vallamon, meg nyugszol tudom.
2016. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Pedig én drukkoltam nektek :/

Német-Franciát azért láttad nem?

2016. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a "szimpatikus vagyok neki talán"-t nem mondod valami meggyőzően.

Nem lehet, hogy már akkor láttad rajta, hogy csak megjátssza?

2016. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 Annyi volt a szitu, hogy beültünk egy helyre, ott láttuk egymást először. Nézegetett rám, majd átmentünk máshova, ahol csocsóztunk és mondt ahogy velem szeretne lenni párosban.
2016. júl. 7. 23:15
 8/19 A kérdező kommentje:
#5 Rá-rá pillantottam, de inkább esőgilisztát szedtem az udvarban.
2016. júl. 7. 23:16
 9/19 anonim válasza:

Ez megnyugtat. Már bocsi, nem rosszmájúságból mondom. Azért megnyugtató ez számomra, mert ez nekem azt jelenti, hogy nem vagyok még elkésve, mert még nekem se volt barátnőm XD 18/F.

Amúgy nekem is volt már, hogy facen írtam egy csajnak, hogy elkísérném valahova. Megkérdeztem , hogy egyedül megy e. Azt írta , hogy nem. És többet nem is válaszolt kérdéseimre... Meg többször volt, hogy virtuális kikosarazást kaptam. Mindenesetre csak bizakodni lehet hogy összejön a dolog(egyszer). Nekem mindig ezt mondják:"Még nem találkoztál az igazival". Hát majdcsak megtalálja az ember az "igazit"

2016. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az igazság hogy eddig nem próbálkoztam senkinél, persze valószínű volt hogy nem találom meg egyből az igazit, de azért eljöhetett volna. Mostantól viszont minden lehetőséget ki fogok használni, még ha nem is lesz egyszerű. Rá kell erőltetni magam.
2016. júl. 7. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!